شهرستان بهار

توسعه بخش بیماران بین‌الملل بیمارستان آتیه همدان

شناسه خبر: ۸۹۶۱
توسعه بخش بیماران بین‌الملل بیمارستان آتیه همدان

مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان از توسعه بخش بیماران بین‌الملل بیمارستان آتیه همدان خبر داد.

به گزارش نشاط شهر، علیرضا صفری امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در همدان، با بیان اینکه 8 مرکز درمانی ملکی وابسته به سازمان تامین اجتماعی در سطح استان فعال است اظهار کرد: این مراکز شامل بیمارستان آتیه همدان و دکتر غرضی ملایر، یک پلیکلینیک و پنج درمانگاه در شهرهای همدان، نهاوند، تویسرکان، اسدآباد و رزن بوده که به ارائه خدمات درمانی به صورت مستقیم به بیمهشدگان تأمین اجتماعی و نیز مردم منطقه میپردازند.

وی بیان کرد: در این مراکز خدمات درمانی سرپایی شامل ویزیت فوق تخصصی، تخصصی و عمومی، داروخانه، تصویربرداری، CT scan ،MRI، آزمایشگاه، تزریقات و پانسمان، سرمتراپی، دندانپزشکی، مامائی، فیزیوتراپی، بیناییسنجی و شنواییسنجی و خدمات درمان بستری شامل ارتوپدی، چشم، گوش و حلق و بینی، ارولوژی، داخلی، اطفال، زنان و زایمان، نوزادان، داخلی مغز و اعصاب، جراحی مغز و اعصاب CCU، ICU ،NICU و جراحی عمومی ارائه میشود.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان از وضعیت خدمات درمانی در استان سخن گفت و افزود: در زمینه کیفیت خدمات درمانی مستقیم سازمان در مراکز ملکی، نظر اصلی را دریافتکنندگان خدمات و مراجع نظارتی عنوان میکنند اما تلاش برای نظارت مستمر و ارتقای سطح کیفی خدمات درمانی چه از طریق نظارتهای ستاد استانی و چه از طریق سیستم نظارت درونی مراکز در حال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: وجود نیروهای خدوم و با انگیزه و نیز اشتیاق همیشگی آنها به افزایش رضایتمندی مراجعین و ارتقای کیفیت خدمات در مراکز تابعه از بهترین نقاط قوت مجموعه است.

صفری تصریح کرد: با توجه به توسعه سطح آگاهی و انتظارات دریافتکنندگان خدمات و نیز پیچیدگی روزافزون خدمات درمانی، رضایتمندی به وضع موجود منطقی به نظر نمیرسد و همواره باید به دنبال شناسایی نقاط قابل اصلاح و ارتقا بود.

وی با اشاره به اینکه از دغدغههای اصلی مدیریت درمان استان تلاش برای کاهش فاصله بین عرضه و تقاضا در خدمات سرپایی و بهبود وضعیت تعیین تکلیف بیماران اورژانسی است تاکید کرد: هیچگاه از اقدامات اصلاحی در این حوزه بینیاز نخواهیم بود.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان به برنامههای عمرانی سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و افزود: احداث درمانگاه تأمین اجتماعی در شهرستان بهار و پلیکلینیک تخصصی در شهرستان ملایر از جمله برنامههایی است که در صورت مساعدت ستاد مرکزی سازمان و تأمین اعتبار لازم در اولویت اقدامات عمرانی قرار دارد.

وی بیان کرد: توسعه بخش NICU در بیمارستان دکتر غرضی ملایر و ایجاد بخش بیماران بینالملل در بیمارستان آتیه همدان از برنامههای آتی این مدیریت خواهد بود.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر