شهرستان بهار

رئیس تبلیغات اسلامی بهار :

حضور حداکثری مردم در انتخابات تضمین‌کننده نظام اسلامی است

شناسه خبر: ۹۲۵۱
 حضور حداکثری مردم در انتخابات تضمین‌کننده نظام اسلامی است

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بهار گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات تضمین‌کننده امنیت و اقتدار نظام اسلامی است و باید مردم برای رأی خود ارزش قائل شوند.

به گزارش نشاط شهر، حجتالاسلام محمد جمشیدی اظهار داشت: یکی از بزرگترین دستاوردهای ملت ایران پس از انقلاب اسلامی، رسیدن بهحق انتخاب و رأی دادن است و کمتر کشوری را میتوان یافت که مردم آن بهطور آزادانه و به دور از فشارهای سیاسی، بتوانند به نامزدهای انتخاباتی رأی بدهند.

وی خاطرنشان کرد: مردم ایران در همه صحنهها بهویژه انتخابات و نیز درصحنههای سیاسی برای از بین بردن توطئهها و نقشههای شوم دشمنان، حضوری فعال و جدی داشتهاند و همواره جلوتر از مسئولان حرکت کردهاند و باید مسئولان کشور، قدر این ملت را بدانند.

وی در ادامه افزود: اگر مردم فهیم و بصیر ما درصحنهها حضور نداشته باشند، این نظام و این کشور عملاً وجود نخواهد داشت و به یُمن این حضور همیشگی، باید مدیرانی در رأس امور کشور قرار گیرند که قدردان این مردم بوده و توانایی لازم برای خدمت گذاری به آنها را داشته باشند.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بهار عنوان کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری افرادی که توانمندی خدمت ندارند، نباید مسئولیت بپذیرند.

وی تأکید کرد: آرای مردم نقش به سزایی در سرنوشت مملکت دارد و هر یک از آرا که در صندوق ریخته میشود، تضمینکننده امنیت و سربلندی کشور است، لذا باید با تحقیق کامل، افراد دلسوز و پاک دست را انتخاب کنیم و بدانیم که همه ما در تصمیمات مدیرانی که با آرا ما انتخاب میشوند سهیم هستیم.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر