شهرستان بهار

امام جمعه شهرستان بهار :

مسئله مهم در انتخابات مسئله حضور است

شناسه خبر: ۹۲۵۸
 مسئله مهم در انتخابات مسئله حضور است

امام جمعه شهرستان بهار گفت: مسئله مهم در انتخابات مسئله حضور شما است، چنانچه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) حضور در انتخابات را تحکیم کننده نظام بیان کرده است و اینکه آبروی ملت ایران را زیاد می‌کند.

به گزارش نشاط شهر، حجت الاسلام محمدعلی ارزنده در نشست روشنگری با مسئولان و سرگروهان ومربیان و اعضای شورای پایگاههای مقاومت حوزه حضرت فاطمه الزهرا(س) به الزام شرکت حداکثری در انتخابات تاکید کرد و اظهار داشت: انتخابات نماد حرکت اسلامی در کشور است.

وی افزود: مسئله مهم در انتخابات مسئله حضور شما است، چنانچه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) حضور در انتخابات را تحکیم کننده نظام بیان کرده است و اینکه آبروی ملت ایران را زیاد میکند و دشمن را از طمع ورزیدن و ضربه زدن به کشور و توسعه فساد و فتنه منصرف میکند.

امام جمعه شهرستان بهار به برخی ویژگیهای نماینده اصلح از دیدگاه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اشاره کرد و دیانت و دینداری، وفاداری به قانون و شجاعت و نهراسیدن از قدرتهای بیگانه را زا جمله این ویژگیها برشمرد.

وی ادامه داد: نباید شعارها و وعدههای غیر عملی کاندیداها را ملاک قرار دهیم چراکه بسیاری از این وعدهها به شعار نزدیکتر هستند تا به برنامههای اجرایی.

ارزنده متدین بودن فرد را نیز از مهمترین ویژگیها برشمرد و افزود: اگر نمایندهای مقید به مسائل شرع مقدس باشد برای مردمش میتواند کار کند در غیر اینصورت نه میتواند اولویت جامعه را درک کند نه دلسوزانه خدمتگزار باشد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر