شهرستان بهار

کنترل ورود مسافران به شهرها امکان‌پذیر نیست

شناسه خبر: ۹۲۹۸
کنترل ورود مسافران به شهرها امکان‌پذیر نیست

فرماندار شهرستان بهار با بیان اینکه وضعیت کروناویروس در این شهرستان کنترل شده است، گفت: یک سوم خودروهای بهار پلاک تهران است بنابراین اینکه در مبادی شهر از ورود خودروهای غیربومی جلوگیری شود عملاً امکان‌پذیر نیست.

به گزارش نشاط شهر، احسان قنبری با اشاره به شناسایی یک مورد بیمار کرونایی در این شهرستان، اظهار کرد: در شهرستان بهار تنها یک مورد بیمار کرونایی وجود داشته که تحت درمان است.

وی با تأکید بر اینکه هیچ یک از شهرستان ها اجازه تشکیل ستاد اسکان مسافران نوروزی ندارد، تصریح کرد: در شهرستان بهار به تبعیت از کل استان ستاد اسکان تشکیل نشده و امکان اسکان مسافر وجود ندارد.

قنبری با بیان اینکه شهرستان بهار فضای مهمانپذیر ندارد، یادآور شد: در شهرستان بهار تنها یک هتل در شهر لالجین وجود دارد که آن هم اجازه اسکان مسافر ندارد.

فرماندار بهار با اشاره به اینکه در برخی استان ها در مبادی ورودی تب مسافران گرفته میشود، تأکید کرد: آزمایش هایی که در مبادی ورودی انجام میگیرد در حد تب سنجی است و به کرونا ربطی ندارد در واقع اقدامی در حد شعار است.

وی با بیان اینکه امکان کنترل مبادی شهرستان ها وجود ندارد، تصریح کرد: شهرستان بهار ورودی و خروجیهای زیادی دارد و نمیتوان تمام این مسیرها را کنترل کرد، از طرفی نمیتوان جلوی مردم را گرفت بلکه این مردم هستند که باید مراعات کرده و تردد نکنند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر