شهرستان بهار

مدیرکل ورزش و جوانان استان :

بسیاری از باشگاه‌ها برای تعطیلی و سلامتی ورزشکاران پیشقدم بودند که جای تقدیر دارد

شناسه خبر: ۹۳۰۳
  بسیاری از باشگاه‌ها برای تعطیلی و سلامتی ورزشکاران پیشقدم بودند که جای تقدیر دارد

مدیر کل ورزش و جوانان استان در دیدار با کارکنان ورزش و جوانان شهرستان بهار اظهار داشت : نیروهای انسانی بدنه سازمان را تشکیل می دهند که اگر در این بخش دچار نقصان شویم، نتایج مد نظر حاصل نخواهد شد.

به گزارش نشاط شهر ،جهانشیر با تقدیر از نظارت بر باشگاه های شهرستان بهار گفت : بسیاری باشگاهها و هیئتهای ورزشی استان از تصمیم تعطیلی تمکین کردهاند و بسیاری از باشگاهها برای تعطیلی و سلامتی ورزشکاران پیشقدم بودند که جای تقدیر دارد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان در دیدار با کارکنان ورزش و جوانان شهرستان بهار اظهار داشت : نیروهای انسانی بدنه سازمان را تشکیل می دهند که اگر در این بخش دچار نقصان شویم، نتایج مد نظر حاصل نخواهد شد.

وی با بیان اینکه کارکنان یک مجموعه در کنار یکدیگر برای به ثمر نشاندن هدفی مشترک فعالیت می کنند، گفت : بالاترین سرمایه هر مجموعه نیروی انسانی آن است و امروز خوشحالم که می بینم کارکنان شهرستان بهار در کنار مشکلات عدیده ای کاری دلسوزانه به دنبال رفع مشکلات هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در خصوص گلایه های نیروهای قراردادی برای پرداخت های برابر با نیروهای رسمی گفت: نیروهای قراردادی، قرارداد آنها به صورت معین است، و قوانین مربوط به پرداخت این نیروها مربوط به استان نیست بلکه شامل همه استان های کشور می شود.

وی بیان کرد : وزارت خانه بر اساس بخشنامه ارسالی به استان در قالب دستورالعمل ها تصمیمات خود را اجرا می کند و اداره کل نمی تواند دخل و تصرفی در افزایش حقوق نیروهای قراردادی داشته باشد.
محسن جهانشیر تصریح کرد : بخشنامه رئیس سازمان برنامه و بودجه افزایش حقوق کارمندان قراردادی دستگاهها بایستی بر اساس یک دستورالعمل مشترک که با همکاری سازمان برنامه و سازمان اداری و استخدامی تدوین خواهد شد، اعمال شود.

وی اظهار کرد : با صحبت هایی که استاندار و مقامات عالی استان و کشور داشته ایم قطعا مسئولان پیگیر حقوق کارکنان قراردادی خواهند بود و امیدواریم به زودی این مشکل بر طرف گردد.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان در ادامه با اشاره به تعطیلی اماکن ورزشی افزود : طبق دستورالعمل، تصمیم بر این است تمام فعالیتهای ورزشی تا پایان سال جاری تعطیل باشد.

او افزود : بسیاری باشگاهها و هیاتهای ورزشی استان از تصمیم تعطیلی تمکین کردهاند و بسیاری از باشگاهها برای تعطیلی و سلامتی ورزشکاران پیشقدم بودند که جای تقدیر دارد.

جهانشیر با تقدیر از نظارت بر باشگاههای شهرستان بهار گفت : نظارت بر باشگاهها تداوم خواهد داشت بازدید از اماکن ورزشی و باشگاهها از طریق اداره کل و هیاتهای ورزشی به صورت روزانه انجام میشود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تاکید کرد: در این ایام اگر باشگاه ورزشی فعالیت داشته باشد تخلف آنها به صورت مکتوب به دایره نظارت ارسال و پلمب میشود که امیدواریم این اتفاق نیفتد.

در ابتدای این نشست نیز صفی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان بهار گزارشی از عملکرد این اداره در بخش های مختلف ارائه کرد و در ادامه کارکنان به بیان نظرات و دیدگاههای خود پرداختند.
انتهای پیام/ک

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر