شهرستان بهار

فرماندار بهار :

شهرستان بهار مقصد مسافران نیست/ما نگران ورود مسافران نیستیم

شناسه خبر: ۹۳۲۵
 شهرستان بهار مقصد مسافران نیست/ما نگران ورود مسافران نیستیم

فرماندار شهرستان بهار با اعلام اینکه در بهار هتل، مهمانپذیر و مسافرخانه نداریم گفت: شهرستان بهار مقصد مسافران نیست واگر هم مسافری دیده شود گذری بوده و هیچ کدام ماندگار نیستند. 

به گزارش نشاط شهر، طبق آخرین آمار ارائه شده از سوی معاونت علوم پزشکی همدان، تعداد مبتلایان به بیماری کوید۱۹ در بهار ۱۵نفر می باشد، این در صورتی است که فرماندار بهار این تعداد را ۱۱ نفر برشمرده و اعلامکرده بود که طی چند روز گذشته این آمار تغییری نکرده است.

فرماندار شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار ما در مورد تناقض موجود بین آمار اعلام شده از سوی فرماندار و همچنین آمار اعلام شده از سوی سازمان علوم پزشکی گفت: آمار سازمان علوم پزشکی درست است و طبق اعلام آنها تعداد مبتلایان به کرونا در شهرستان بهار ۱۵ نفر می باشد.

احسان قنبری در پاسخ به اعلام تعطیلی اصناف در شهرستان و همچنین ازدحام در نانوایی ها گفت: طبق بازدید هایی که در روزهای گذشته از نانوایی های سطح شهرستان داشتیم، هیچ ازدحامی در آنجا وجود ندارد و همچنین در نانوایی ها یک فرد را برای گرفتن پول نقد قرار داده اند که کمترین تماس با اسکناس و احیاناً انتقال ویروس وجود داشته باشد.

قنبری درباره تعطیلی اصناف گفت: طبق اطلاعیه صادر شده صنوف باید برای مدتی کسب خود را تعطیل نمایند و در صورت مشاهده تخلف به افراد تذکراتی داده خواهد شد.

وی در خصوص دیده شدن پلاک های شهرهای مختلف از جمله تهران و قم در شهرستان گفت:حدود ۱۰ درصد مردم بهار از جمله کشاورزان ماشین های پلاک تهران دارند و نمی توان از روی پلاک ماشین در مورد مسافر بودن آنها قضاوت کرد. قنبری در ادامه با اعلام این مطلب که شهرستان بهار مقصد مسافران نیست گفت: در شهر بهار و شهرستان هیچ گونه جای مسافر پذیر همچون هتل، مسافرخانه و مهمانپذیر وجود ندارد و به این دلیل شهر و شهرستان بهار مقصد مسافران نیست و هیچگونه نگرانی از بابت ورود مسافران به شهرستان نداریم.

وی همچنین گفت: حتی در شهر لالجین نیز با توجه به این که اصناف و فروشگاه ها طبق اعلام قبلی تعطیل شده مسافری در آن وجود ندارد که باعث نگرانی ما شود.

فرماندار بهار در خصوص کنترل مبادی ورودی شهرستان گفت: ورودی شهر بهار از سمت سنندج، مقابل بخشداری صالح آباد اکیپی متشکل از هلال احمر، شبکه بهداشت و نیروی انتظامی مستقر شده اند که ورود مسافران را کنترل می کنند.

انتهای پیام/ک

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر