شهرستان بهار

امام جمعه شهرستان بهار :

جهش تولید لازمه ایجاد جهش اعتقادی به توانایی مملکت است

شناسه خبر: ۹۳۲۶
 جهش تولید لازمه ایجاد جهش اعتقادی به توانایی مملکت است

امام جمعه شهرستان بهار جهش اعتقادی مسئولین کشور به عزم و اراده مردم را لازمه جهش تولید دانست و گفت: اگر جهش اعتقادی بین مسئولین اتفاق بیفتد موانع تولید نیز از سر راه تولیدکنندگان برداسته خواهد شد.

به گزارش نشاط شهر، امام جمعه شهرستان بهار حجت الاسلام محمد علی ارزنده در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سلامتی و سالی پر خیر و برکت برای مردم گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا ارتباط ما با مردم قطع شده و متاسفانه نمی توانیم خیلی در خدمت مردم باشیم.

ارزنده با اشاره به انتشار این بیماری در بین شهروندان توصیه کرد: مردم توجه بیشتری به بهداشت خود کنند و کمتر در فضای بیرون رفت و آمد نمایند تا مشکلی برایشان به وجود نیاید. وی همچنین گفت: اگر ندانسته ناقل این بیماری باشیم و این بیماری را به دیگران منتقل کنیم باید در روز قیامت جوابگو باشیم پس بهتر است مردم بیشتر توجه کنند تا با تردد بی مورد در اماکن شلوغ انتقال دهنده این بیماری نباشند.

امام جمعه شهرستان بهار در ادامه به نامگذاری سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به نام جهش تولید اشاره کرد و گفت: لازمه جهش تولید، جهش اعتقاد به توانایی مملکت است.

ارزنده ادامه داد: اولین جهش باید در ایده و عقیده مسئولین ما به وجود بیاید. عقیده به اینکه ملت ما می تواند روی پای خود بایستد و توانایی حل مشکلات را دارد.

اگر این درست شد جهش تولید نیز به وجود خواهد آمد. وی ادامه داد: در بحث تولید بخش خصوصی و بخش دولتی هر دو خواهان افزایش تولید هستند.

اینجاست که مسئولین باید با تولیدکنندگان همراه شوند و با تغییر منش و عقیده به تولیدکنندگان کمک کند و موانع سر راه آنها را بردارند در این صورت قطعاً این جهش شکل خواهد گرفت ححت الاسلام ارزنده ادامه داد: بعد از پیروزی انقلاب ما بارها نشان دادیم که کشور ما می تواند کاری کند که در دنیا زبانزد شود که اقدامات موثر ما در همین بیماری کرونا نمونه آن است. ارزنده افزود: در بحث بیماری کرونا انصافا باید از تیم بهداشت و درمان تشکر کرد.

چرا که در بحث این بیماری مسئولین و مردم ما نشان دادند که چگونه پای کار هستند و برای نجات مردم تلاش می کنند. وی افزود: در این زمینه برخی مسئولین و مردم و پرستاران و پزشکان جلو آمدند و با تشکیل گروههای جهادی نشان دادند که به معنای واقعی بسبجی هستند و در لباس خود بسیحی وار وارد میدان شدند.

حجت الاسلام ارزنده افزود: مسئولین باید قدر اینها را بدانند و به اراده مردم ما ایمان بیاورند چرا که اگر این اتفاق بیفتد نه تنها در تولید بلکه در همه بخشها جهش بزرگی اتفاق خواهد افتاد.

انتهای پیام/ک


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر