شهرستان بهار

گزارش تصویری :

اولین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در بهار؛ توزیع ۴هزار بسته معیشتی و بهداشتی به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان

شناسه خبر: ۹۴۳۵
 اولین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در بهار؛ توزیع ۴هزار بسته معیشتی و بهداشتی به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان

تعداد ۴ هزار بسته معیشتی و بهداشتی به ارزش ۵۰۰ میلون تومان بین اقشار آسیب پذیر شهرستان توزیع شد

به گزارش نشاط شهر، عصر امروز اولین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در سطح شهرستان بهار در قرارگاه امام حسن مجتبی با رمز یا الله آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ما، عصر امروز در قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) جمعی از اعضای ستاد مردمی مقابله با بیماری کرونا، فرمانده و کارکنان بسیج و سپاه ناحیه بهار و جمعی از مسئولین و خیرین شهر بهار گرد هم آمدند تا بسته های معیشتی تهیه شده را به دست آسیب دیدگان شغلی از بیماری کرونا برسانند.

فرمانده سپاه ناحیه بهار در حاشیه این مراسم گفت: پس از بیانات مقام معظم رهبری در روز نیمه شعبان مبنی بر کمکهای مومنانه به آسیب دیدگان شغلی بیماری کرونا، قرارگاه امام حسن مجتبی در تشکیل شد.

سرهنگ مهدی هندی گفت: این قرارگاه در سطح شهرستان بهار به فرماندهی امام جمعه شهرستان و جانشینی فرمانده سپاه ناحیه بهار تشکیل شد.

هندی ادامه داد: با کمک های مردم فهیم شهرستان بهار در مرحله اول این رزمایش تعداد ۲ هزار بسته معیشتی به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان و همچنین ۲ هزار بسته بهداشتی هر بسته به ارزش ۲۰ هزار تومان تهیه شد و قرار است این بسته ها بین نیازمندان آسیب دیده از بیماری کرونا توزیع شود.

وی افزود: این رزمایش دو مرحله دیگر نیز دارد که قرار است در روز میلاد امام حسن مجتبی ۳ هزار بسته معیشتی و بهداشتی و همچنین در عید سعید فطر نیز ۴ هزار بسته معیشتی و بهداشتی تهیه شده و بین نیازمندان آسیبدیده شغلی از بیماری کرونا توزیع شود.


هندی همچنین با تشکر از نهادها و موسسات کمک رسان در این رزمایش گفت: از ۲ هزار بسته معیشتی هفتصد بسته اهدایی سپاه پاسداران، ۴۵۰ بسته اهدایی آستان قدس رضوی، ۲۰۰ بسته اهدایی حوزه امام صادق گروه جهادی شهید ترابی کمال، ۲۰۰ بسته اهدایی حوزه امام علی شهر لالجین، ۷۵ بسته اهدایی بسیج جامعه زنان شهرستان، ۳۰ بسته اهدایی حوزه مقاومت امام حسن، ۳۵۰ بسته اهدایی هیئت علمدار شهر بهار و ۲۰۰ بسته پایگاه شهید جهانگیری روستای سیمین می باشد.


وی همچنین گفت: از دو هزار بسته بهداشتی ۱۵۰۰ بسته اهدایی گروه جهادی نصر ظهور بسیج دانش آموزی و ۵۰۰ بسته بهداشتی نیز اهدایی پایگاه خواهران روستای دستجرد می باشد.

انتهای پیام/ ک

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر