شهرستان بهار

​‍ ‍ ‍ پیام رئیس شورا به مناسبت روز قدس و دعوت از همشهریان برای حماسه‌آفرینی مجازی در سایه کرونا

شناسه خبر: ۹۵۳۸
​‍ ‍ ‍ پیام رئیس شورا به مناسبت روز قدس و دعوت از همشهریان برای حماسه‌آفرینی مجازی در سایه کرونا

 حسین فیض الهی رئیس شورای شهر بهار طی ارسال پیامی روز جهانی قدس و همبستگی با ملت مظلوم فلسطین و مستضعفان جهان را تبریک گفت. 

به گزارش نشاط شهر؛ متن پیام حسین فیض الهی به شرح زیر است:

همان سالهای اولیه شکلگیری انقلاب اسلامی، ماه رمضان سال ١٣۵٨، حضرت امام خمینی(ره)، طی ارسال پیامی، آخرین جمعه ماه رمضان هر سال را به عنوان روز «قدس» تعیین کردند و آن را روز «حیات اسلام» نامیدند.

روز قدس بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب؛ "لیلهالقدر تاریخ اسلام" است که باید با بیداری و هشیاری گذراند و تا مطلعالفجر نجات ملتهای مسلمان بهویژه ملت شجاع و مظلوم «فلسطین»، دست از تلاش نکشید.

قدس هم از لحاظ دینی و مذهبی، و هم از لحاظ مسائل منطقهای و جهانی برای کشور ما بسیار اهمیت دارد و قدس، سرزمین مقدس مسلمانهاست که هرگز این سرزمین، فراموش نخواهد شد.

روز جهانی قدس؛ پیوند دیرین و عمیق با انقلاب اسلامی ایران دارد و همه ساله در آخرین جمعه ماه رمضان، شاهد راهپیمایی گسترده مردمی بودهایم. البته امسال با وضعیت متفاوتی از سالهای گذشته باید روز قدس را گرامی بداریم و با توجه به بحران ویروس کرونا، راهپیمایی در شهر بهار برگزار نمیشود، اما به آن معنا نیست که روز جهانی قدس نداریم، بلکه «قدس» همیشه زنده و در قلب مسلمانان جای دارد.

اینجانب ضمن سپاس از رشادتها و مجاهدتهای همیشگی مردم همیشه در صحنه کشور بهویژه شهروندان عزیز بهاری، باید بگویم امسال به دلیل وجود بحران کرونا و عدم برگزاری راهپیمایی در سطح معابر شهر، شرایط متفاوتتر خواهد بود.

اما همگان میتوانیم ضمن بهرهگیری از فضای مجازی و شبکههای اجتماعی با ساخت انواع کلیپها، عکس نوشته، درج هشتک و...، حمایت خود را از حق و حقیقت و انزجار خود را از ظلم و بیعدالتی بیان کرده و به جهانیان اعلام کنیم که مردم ایران با توجه به یادگیری درس شجاعت و شهادت، هرگز در برابر ظلم و ستم خاموش نمینشینند.

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • Matin :
  در تاریخ ۳ خرداد ۹۹ ساعت ۰۴:۱۸
  با سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای فیض الهی لطفا فکری برای انتشار بوی نا مطبوع و تهوع اوری که شبها از شهرک صنعتی بهاران پخش میشه بکنید از این به بعد هوا رو به گرم شدن میره و نیاز هست که پنجره ها باز باشه ولی متاسفانه با این بوی ناخوشایندی که از این کارخانه ها منتشر میشه باز کردن پنجره امکان پذیر نمی باشد . قبلا از حسن توجه حضرتعالی سپاس گذارم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر