شهرستان بهار

بیانیه سپاه ناحیه بهار به مناسبت روز قدس :

انتقال سفارت آمریکای جنایتکار به سرزمین اشغالی را محکوم می کنیم

شناسه خبر: ۹۵۳۹
 انتقال سفارت آمریکای جنایتکار به سرزمین اشغالی را محکوم می کنیم

سپاه ناحیه بهار طی بیانیه ای به مناسبت روز قدس اقدامات غاصبانه رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

به نشاط شهر، سپاه ناحیه بهار به مناسبت روز قدس بیانیه ای را صادر کرده است که متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

روز قدس روز اسلام است. روز قدس روزی است که اسلام را باید احیا کرد .(حضرت امام خمینی رحمت الله علیه) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران در قرن بیستم در حالی که کشورهای استعمارگر و همیشه غارتگر دست در دست هم داده و برای تاراج بیشتر دنیا نقش های مختلفی را در سر می پروراندند

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس و حمایت از فلسطین عزیز نامگذاری کرد تا خود امت اسلامی درباره حق شده مردم فلسطین اقدام کنند و حامی حقوق این مظلومان باشند.

امروزه نیز با تدابیر و آیندهنگری مثالزدنی مقام معظم رهبری مبنی بر نابودی رژیم غاصب اسرائیل و بازپسگیری قدس شریف از دست آلوده این رژیم توسط فلسطینیان کل مسلمانان نگاه ویژهای به فلسطین دارند به حمایت ویژه ای از این سرزمین مظلوم به عمل میآورند و همچنین اقدامات ناشیانه و حماقت بار این رژیم منحوس را یک تلاش مذبوحانه می دانند که کاری از پیش نمی برد بلکه نابودی خود را سرعت می بخشد .

روز قدس روز بسیار با ارزشی است برگزاری روز قدس نابودی اسرائیل غاصب را سرعت بیشتری می بخشد و ملت های بیدار و آزادیخواه دنیا را با اتحاد و همبستگی قابل تحسینی به هم پیوند می دهد.

امسال با توجه به شرایط ویژه حاکم بر کل جهان با شیوع ویروس کرونا بر خلاف توهمات استکبار ، روز قدسی باشکوه تر در عرصه های مجازی و شبکههای اجتماعی با ایجاد پویش های مختلفی درباره در حمایت از روز قدس شریف خواهیم داشت و انتقال سفارت آمریکای جنایتکار به سرزمین اشغالی و سایر اقدامات رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم خواهیم کرد تا صدای آزادیخواهی و عدالت طلبی مردم آزاده دنیا ، مشت محکمی بر دهان یاوه گویی رژیم غاصب فرود آورد.

ما سبز پوشان حریم ولایت نیز تا آخرین قطره خون خود مطیع دستور فرمانده مقتدر و مدبر خودمان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای خواهیم بود تا انشاالله سهمی در نابودی این رژیم غاصب و جرثومه فساد در منطقه داشته باشیم.

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • حسین :
  در تاریخ ۳ خرداد ۹۹ ساعت ۱۱:۱۳
  ممنون از خبر خوبتون از سایت خبری ماهم دیدن کنیدhttp://safireaflak.ir/
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر