شهرستان بهار

وضعیت بهار در شیوع بیماری کرونا تحت کنترل است/ مشکل فقط در یک روستاست

شناسه خبر: ۹۵۶۰
وضعیت بهار در شیوع بیماری کرونا تحت کنترل است/ مشکل فقط در یک روستاست

طبق آخرین آمار اعلام شده از سوی علوم پزشکی استان همدان در طی ۱۱ روز شاهد افزایش ۲۷ نفر مبتلا به بیماری کرونا در شهرستان بهار بودیم که باعث نگرانی هایی برای مردم شد اما فرماندار این شهرستان اوضاع را تحت کنترل می داند.

به گزارش نشاط شهر،درباره افزایش مبتلایان به کرونا در بهار گفتگویی با فرماندار شهرستان بهار داشتیم تا از وضعیت بیماری کرونا در شهرستان مطلع شویم.

فرماندار بهار در گفتگو با خبرنگار ما گفت: وضعیت شهرستان بهار در زمینه بیماری کرونا خوب است؛ اما تنها یک روستا باعث ایجاد مشکل در شهرستان شده و بیشترین شیوع شهرستان مربوط به همان یک روستا است.

احسان قنبری ادامه داد: روستای زاغه بیشترین شیوع بیماری را طی یکی دو هفته گذشته داشته به طوری که حدود ۳۰ الی ۴۰ نفر از ساکنین روستا به این بیماری مبتلا شده اند.

قنبری اظهار داشت: هم اکنون نزدیک به دو هفته است که این روستا را تحت کنترل قرار دادهایم و تمام تمهیدات لازم از جمله ضدعفونی معابر، ایجاد ایست و بازرسی، کنترل عبور و مرور و قرنطینه خانگی را برای مردم این روستا در نظر گرفتهایم و اجازه ورود و خروج خودروها به روستا داده نمیشود.

وی گفت: تمامی کارگاه های تولیدی و دعانویسی ها را در این روستا تعطیل کرده ایم؛ چرا که به کارگاه های تریلی سازی این روستا از تمام ایران تردد وجود دارد همچنین در این روستا تعدادی دعانویس فعالیت دارند که مسافرین و افرادی خارج از استان به این مکان ها تردد دارند، به همین دلیل جلوی کار آنها را گرفتیم.

فرماندار بهار همچنین اظهار داشت: با دکتر به نشان مدیر شبکه بهداشت شهرستان بهار تمامی هماهنگیها صورت گرفته تا تمام قوای خود را برای کنترل بیماری در این روستا متمرکز کنند.

وی گفت: خوشبختانه در سایر نقاط شهرستان مشکلی نداریم و تنها مشکلمان در این نقطه است که امیدواریم برای یکی دو هفته آینده مشکل این روستا نیز حل شود.

انتهای پیام/ک

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر