شهرستان بهار

در اولین حضور نماینده مجلس یازدهم بهار و کبودراهنگ در شهرداری بهار مطرح شد :

طرح تفصیلی و طرح حریم سیاسی بهار سال هاست در استانداری همدان بایکوت شده است

شناسه خبر: ۹۵۹۱
 طرح تفصیلی و طرح حریم سیاسی بهار سال هاست در استانداری همدان بایکوت شده است

عصر امروز اولین نشست نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در دوره یازدهم مجلس ، با اعضای شورا و شهردار بهار در محل شهرداری بهار برگزار شد

به گزارش نشاط شهر، در اولین جلسه حضور نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس یازدهم در شهرداری بهار، رئیس شورای شهر بهار ضمن خوشامد گویی به نماینده مردم بهار و کبودراهنگ برخی از مشکلات شهر بهار در این جلسه مطرح شد.

حسین فیض الهی عدم ابلاغ طرح تفصیلی و حریم سیاسی شهر بهار را بزرگترین مشکل شهر دانست و گفت: این طرح مدتهاست که به تصویب رسیده و از سال 91 در استانداری است، اما در استانداری بایکوت شده و ابلاغ نمی شود و هر بار بهانه ای برای عدم ابلاغ آن آورده می شود.

وی اظهار کرد: تنها مشکل آن الحاق روستای چشمه قصابان به بهار است که خود مردم روستا نیز با آن موافقند و از نظر نزدیکی و دریافت خدمات راحت تر از بهار خدمات دریافت خواهند کرد.

شهردار بهار ادامه داد: نفوذ برخی نمایندگان استان باعث شده این طرح از استانداری به شهرستان ابلاغ نشود و تا وقتی حریم سیاسی ابلاغ نشود طرح جامع شهری نیز ابلاغ نخواهد شد و این در صورتی است که خیلی از مردم در مشکل هستند و دست ما نیز برای برخی تصمیم گیری ها بسته است.

در ادامه مسائلی همچون ایجاد صنایع تبدیلی سیب زمینی، تخصیص عادلانه اعتبارات به شهرداری ها، ایجاد ارتباط با مسئولین بالادستی، استفاده از نیروهای جوان بومی در ادارات شهرستان، رسیدگی به هزینه های بالای نظام مهندسی مطرح شد.

در ادامه هر یک از اعضای شورا به بیان برخی مسائل و مشکلات همچون تفکیک حوزه انتخابیه، رسیدگی به طرح رتبه بندی معلمین، استخدام کارمندان شورای حل اختلاف و پیگیری ادامه ساخت سه راهی صالح آباد، زاغه، سیمین و آبرومند پرداخته و خواستار پیگیری حل این مشکلات از سوی نماینده بهار و کبودراهنگ شدند.

رسیدگی به مشکل کارخانجات آلاینده نیز از دیگر مسائل مطرح شده در این دیدار بود.

در ادامه نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در اولین حضورش در شهرداری بهار بعد از شروع به کار مجلس یازدهم خود را منتخب همه مردم دو حوزه بهار و کبودراهنگ خواند و گفت: هم اکنون دوره انتخابات و رقابت های انتخاباتی به پایان رسیده و آنچه که اهمیت دارد خدمت به مردم و رسیدگی به مشکلات است.

جعفری اظهار داشت: مسائل و مشکلات مطرح شده در حوزه اختیار ادارات و خصوصا فرمانداری است و نماینده تنها می تواند در این باره پیگیری و مطالبه گری داشته باشد.

وی در ادامه قول مساعد برای رسیدگی به مشکلات و پیگیری مسائل داد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر