شهرستان بهار

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار :

چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان شهرستان بهار با مشارکت ۶۴ درصدی برگزار شد

شناسه خبر: ۹۷۴۵
  چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان شهرستان بهار با مشارکت ۶۴ درصدی برگزار شد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار از برگزاری چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان در شهرستان بهار خبر داد و گفت: در این انتخابات ۶۴ درصد از اعضا شرکت کردند که بیشترین آنها از شهر لالجین بودند


.به گزارش نشاط شهر رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار عصر همدان اذعان کرد: روز جمعه سوم مردادماه چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان با حضور نماینده فرماندار، رئیس شورای هیئات مذهبی و کارکنان اداره تبلیغات اسلامی از ساعت ۸ صبح در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار برگزار شد و تا ساعت ۱۶ ادامه پیدا کرد.

حجت الاسلام محمد جمشیدی درصد مشارکت در این انتخابات را ۶۴% برشمرد و افزود: بیشترین افراد شرکت کننده در این انتخابات از شهر لالجین بودند در صورتی که ما بیشترین مداحان را از شهر بهار داریم.

وی در ادامه اذعان کرد: پس از پایان رای گیری شمارش آرا صورت گرفت و علیرضا کامرانی دانا، سید داوود حسینی ، محمد الوندی و ترابعلی مناسبی به ترتیب بیشترین آرا را کسب کردند و نعمتالله مژدهی و صفرعلی وزیری به صورت مشترک به عنوان نفر پنجم انتخاب شدند که با تصمیم مرکز یکی از آنها به عنوان عضو اصلی و دیگری به عنوان علی البدل انتخاب خواهد شد.

جمشیدی ادامه داد: همچنین حمید رضا قاسمی جمشید و حمیدرضا حمید بیگی با تعداد رای مشترک به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند که در مورد آن نیز با تصمیم مرکز نفر دوم عضو علی البدل انتخاب خواهد شد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بهار گفت: در این انتخابات ۲۱ نفر کاندید شده بودند و مداحانی اجازه حضور در آن را داشتند که جزو مداحان مستمر و مشهور در شهرستان باشند.

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر