شهرستان بهار

تمام پروژه سالن ورزشی مهاجران تا پایان سال

شناسه خبر: ۹۷۵۲
تمام پروژه سالن ورزشی مهاجران تا پایان سال

در بازدید فرماندار بهار و مدیرکل ورزش و جوانان استان از سالن ورزشی شهر مهاجران بر اتمام این پروژه تا پایان سال تاکید شد.

به گزارش نشاط شهر، فرماندار شهرستان بهار و مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از پروژه سالن چند منظوره مهاجران و زمین چمن مصنوعی روستای لتگاه بازدید کردند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در این بازدید گفت: چنانچه امکانات و زیرساختهای لازم در تمامی مناطق محروم، روستایی، عشایری مهیا شود زمینه برای بروز استعدادها و توانمندیهای زیادی فراهم میشود و همه جوانان و نوجوانان حتی در دورافتادهترین نقاط نیز میتوانند قهرمانانی برای آینده کشور باشند.

وی تأکید کرد: اصلیترین برنامه دستگاه ورزش این است که با اتمام سالن ورزشی مهاجران در سال 99 زمینه برای پرورش استعدادها در این منطقه فراهم شود.

فرماندار بهار نیز در این بازدید ورزش را مؤثرترین ابزار برای پرکردن اوقات فراغت عنوان کرد و گفت: با کمترین هزینهها در زمینه برگزاری مسابقات و رویدادهای ورزشی، نشاط و شادابی را برای بخش زیادی از افراد جامعه به ارمغان میآوریم.

وی افزود: نگاه ویژهای به شهر مهاجران داریم و در همین راستا امسال بودجهای را جهت نورپردازی ورودی شهر مهاجران اختصاص دادهایم و امیدواریم به زودی سالن ورزشی این شهر نیز تکمیل شود. گفتنی است سالن چند منظوره مهاجران در سال 94 با مساحت 957 متر مربع کلنگزنی شد و در حال حاضر 35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

این سالن ورزشی قابلیت برگزاری رشتههای ورزشی فوتسال، بسکتبال، والیبال، هندبال را دارد و همچنین دارای ساختمان جانبی برای رختکن، سرویس بهداشتی، بوفه و اتاق مدیریت است.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر