شهرستان بهار

نماینده معین شهرستان بهار :

باید مشخص شود؛ سهم آلایندگی بهار چه شده و کجا رفته است 

شناسه خبر: ۹۸۳۶
 باید مشخص شود؛ سهم آلایندگی بهار چه شده و کجا رفته است 

حجت الاسلام فلاحی نماینده معین شهرستان بهار در اولین حضور خود پس از برعهده گرفتن مسئولیت جدیدش، در شهرستان بهار به خبرنگار نشاط بهار گفت: در راستای بحث تشکیلاتی درصددیم که استان برای حوزه بهار تصمیم‌گیر نباشد، چرا که بهار خود قدرت تصمیم گیری دارد؛ما هم بر اساس همین نگاه از مسئولین و نخبگان مردمی شهرستان بهار برای پیشبرد مقاصد این شهرستان استفاده خواهیم کرد. 

به گزارش نشاط شهر، نماینده معین شهرستان بهار تأکید کرد: از مشکلات و پروژههای عمده این شهرستان میتوان به مشکلات کشاورزان و نبود صنایع تبدیلی، جاده مواصلاتی، کریدور شرق به غرب و جاده راه آهن اشاره کرد که به نوعی در توسعه شهرستان اثرگذارند و باید مرتفع شوند.

وی اظهار داشت: با تشکیل کمیته ویژه برای مشکلات کشاورزان و صنایع تبدیلی میتوان بودجههای به یغما رفته شهرستان بهار در صنایع تبدیلی را با کمک دیوان محاسبات و سازمان بازرسی به صورت ویژه پیگیری و نتیجه قاطعی گرفت؛ چرا که امروزه کشاورزان به علت نبود صنایع تبدیلی دچار مشکل شدهاند.

حجت الاسلام فلاحی تصریح کرد: با تشکیل کمیته، دنبال آلایندگی و سهم آلایندگی باشید ؛پرواضح است که منطقهای که آلایندگی دارد سهم آلایندگی هم خواهد داشت و با پیگیری از چیستی صرف این سهم آلایندگی از وجود و ماهیت آن باخبر شوید.

وی گفت: شایان ذکر است ما با پیگیریهای مستمر متوجه دریافت این سهم ازسوی اقتصاد دارایی شدهایم که بازگردانده نشده و اکنون به دنبال اخذ این سهم از طریق دیوان محاسبات هستیم.

حجت الاسلام فلاحی به هزینه پل روگذر چراغ قرمز اشاره کرد و گفت: ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه برای پل چراغ قرمز به علت واگذاری پروژههای ملی به پروژههای استانی انجام شده که این یکی از معایب جاگذاری پروژههای ملی به استانی است و با همه این تفاسیر امیدواریم در این یک سال بتوانیم معضلات ۶ شهر و ۲۲۰ روستای بهار و کبودراهنگ را رفع کنیم.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر