شهرستان بهار

گزینه های روی میز انتخابات مهمتر است یا درصد مشارکت مردمی!!

شناسه خبر: ۹۸۳۷
گزینه های روی میز انتخابات مهمتر است یا درصد مشارکت مردمی!!

پس از فوت نماینده شهرستان‌های بهار و کبودراهنگ زمزمه‌هایی در محافل سیاسی شنیده می شود که در پی آن شاهد سنجاق تلاش آشکار و پنهان سیاسیون برای برد در میدان نبرد سیاسی برای رسیدن به صندلی سبز بهارِ بهارستان هستیم.

به گزارش نشاط شهر، فارق از تحسین، تلاش نامزدهای احتمالی برای پیشرفت شهرستان قابل تامل است که قبل از کش و قوسهای موجود میان گزینههای احتمالی و کشمکش و مناقشات تئوریسین ها، اولویت دار ترین مسئله کنونی، تلاش همه جانبه همه گزینهها برای ارتقاء درصد مشارکت مردمی است نه صرفاً تک روی برای به دست آوردن بیشترین آرای کمترین جمعیت!

ازآنجاییکه انتخابات خردادماه سال آینده مجلس شورای اسلامی حوزه بهار و کبودراهنگ مصادف با اوج کسب و کار کشاورزان بهاریست، عملاً کاهش آرای مشارکت را با خود در پی خواهد داشت.

از کاندیداهای شهرستان تقاضا می شود قبل از هر طرح و برنامه و مانور در وعده های انتخاباتی برای پیروزی در این میدان،مشتاق بر اشتیاق مشارکت مردم باشند چرا که تأثیری نه چندان کم در پیشرفت شهرمان و رفع تنگناهای اقتصادی را درپی خواهدداشت.

فارق از بحث ارتباط فصل کسب و کار با درصد مشارکت مردمی، میتوان گفت درصد مشارکت مردم شهرستان بازخوردی از رفتار، گفتار، قولها و نهایتاً عملکرد نمایندگان پیشین است و وعده های تخیلی انتخاباتی یکی از عواملیست که در کنار فصل کسب و کار، مردم را از صندوقهای رأی دور میکند.

حال با این تفاسیر و گفته هایی که فعلا در این بازه زمانی نمی گنجد بر این تاکیدات اکتفا میکنیم و امیدواریم کاندیداهای شهرستان در کنار تلاش ها برای کسب آرای بنفع، فعالیت و گفتارهای مثمر ثمری هم برای شور انتخاباتی مردمی و جذب مشارکت داشته باشند.

شهرزاد عباسی

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • کارشناس :
  در تاریخ ۲۵ شهریور ۹۹ ساعت ۰۸:۵۱
  حضور اقای طلایی نیک در انتخابات مردم بیشتری را پای صندوقها می اورد
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر