شهرستان بهار

داریم زیر چرخ توسعه لِه می شویم!

شناسه خبر: ۹۸۸۲
داریم زیر چرخ توسعه لِه می شویم!

این روزها کارگاه های خانگی که اغلب بصورت خانوادگی اداره می شوند، با مشکل جدید الایجادی!!!! بنام "تغییر کاربری" برای اخذ امتیاز گاز صنعتی مواجهند!

به گزارش نشاط شهر این روزها کارگاه های خانگی که اغلب بصورت خانوادگی اداره می شوند، با مشکل جدید الایجادی!!!! بنام "تغییر کاربری" برای اخذ امتیاز گاز صنعتی مواجهند!

این کارگاه ها که اکثریت قریب به اتفاق شان اصالتی بیشتر از کارگاه های صنعتی دارند، باید چیزی حدود ۶۰-۷۰ میلیون به شهرداری پرداخت کنند تا برای مراحل بعدی به اداره گاز معرفی شوند!
چنانچه کسی تمکن مالی کافی برای پرداخت این مبلغ نداشته باشد، باید با شرمساری عذر کارکنان خود را بخواهد و خود و خانواده اش نیز زانوی غم بغل کرده، باد هوا میل کنند!

این نحوه از مدیریت شهر که ریشه در مدیریت کشور و مهره چینی های دولت فخیمه ی تدبیر و امید دارد، اساسا اعتقادی به قشر متوسط و ضعیف جامعه ندارد. می گویید نه !؟

می گویم در شرایطی که استاد تمامی در رشته سفالگری با ۶۰ سال سن و کوهی از تجربه و خاک این کار را خوردن، نا امیدانه پله های ادارات را برای یک گاز کشی ناقابل بالا و پایین میرود، هستند کسانی که به صرف سرمایه دار بودن، در زمین های ویژه خواری شده ی شهرک صنعتی، در حال ساخت کارخانجات خود هستند!

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر