سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

اولین جلسه تصمیم گیری نحوه برگزاری هفته بزرگداشت بهزیستی و چهل و یکمین سالگرد تاسیس سازمان با حضور رئیس و کارشناسان حراست، روابط عمومی، مسئول اورژانس اجتماعی، مدیران مراکز مثبت زندگی اداره بهزیستی شهرستان بهار برگزار شد.

شناسه خبر: 11318

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان بهار در ابتدای این جلسه رییس اداره بهزیستی شهرستان بهاربا اشاره به شیوع مجدد ویروس کرونا در سطح استان بر رعایت کامل و دقیق ضوابط بهداشتی تاکید کرد و برگزاری برنامه های  هفته بهزیستی را ضروری برشمرد.

منوچهر نوروزی تصریح کرد: از اقدامات و فعالیتهای تمامی دفاتری که در سال گذشته با بهره گیری از ظرفیتهای موجود عملکرد به سزا و قابل تقدیری به جا گذاشتند تشکر و قدردانی نمود.

 وی ضمن اشاره به در پیش بودن هفته بهزیستی، این هفته را فرصت مناسبی برای بیان اهداف و مقاصد سازمان طبق رسالت از پیش تعیین شده و مشارکت طلبی و نهاد سازی اجتماعی عنوان کرد و افزود: در هفته بهزیستی ارائه اطلاعات باید به صورت دقیق و کارشناسی شده که از راه های مختلف برای معرفی فعالیتهای گسترده این اداره انجام شود.

نوروزی  استفاده از روش های آنلاین و فضای مجازی را بهترین روش برای معرفی خدمات و برنامه های بهزیستی دانست  و اظهار داشت: رونمایی و افتتاحیه مراکز مثبت زندگی به صورت تجمع محدود برگزار شود.

مریم مرادی روابط عمومی بهزیستی شهرستان نیز با اشاره به هفته بهزیستی که از ۲۵ تیرماه شروع خواهد شد به تشریح برنامه های پیشنهادی و هم چنین اعلام نظرات دریافت شده از حوزه های تخصصی و بهزیستی شهرستان پرداخت.

گفتنی است، از مهم ترین برنامه های شاخص هفته بهزیستی تجدید میثاق با شهدا، برگزاری نشست های خبری، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مددجویان، برگزاری آیین های افتتاحیه از مراکز مثبت زندگی را اعلام کرد.

انتهای پیام/ 


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
اجتماعی، اقتصادی