سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

شناسه خبر: 11418
مراسم اعطای اعتبار نامه نماینده منتخب شهرستانهای مردم شریف بهار و کبودرآهنگ در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور فرماندار شهرستان بهار ، نماینده منتخب ،دادستان شهرستان بهار، اعضای هیات اجرایی، اعضای هیات نظارت، اعضای هیات بازرسی، بخشداران و معاونین فرمانداری در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

  به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری در این جلسه ابتدا قنبری فرماندار شهرستان بهار ضمن تبریک فرارسیدن عید غدیر خم  گفت :شهرستانهای بهار و کبودرآهنگ دارای مردمانی فهیم ،ولایتمدار و سخت کوش هستند و خدمت به این عزیزان فراتر از یک وظیفه میباشد و تاکنون همدلی خوبی بین مردم و مسوولان این شهرستان  ها وجود داشته و امیدواریم همین ویژگی های مثبت موجب شود این دوشهرستان به جایگاه واقعی خود و آنچه که در شان مردم انقلابی این خطه است، دست یابد.

سپس سید عباس خلوصی رئیس هیات نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان بهار گفت: تقویت ارتباط بین مردم و نماینده  یکی از مولفه‌های مهمی است که باید شرایط آن به بهترین نحو مهیا شود و این مهم با رفتار و گفتار صادقانه و توجه بیش از پیش به قشر آسیب پذیر جامعه محقق خواهد شد .

در ادامه دکتر فتح الله توسلی پیگیری مطالبات مردم و توجه به خواسته های بر حق مردم را از مهمترین اهداف و برنامه های خود بیان نمود و افزود : وظیفه و رسالت نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بسیار خطیر و بزرگ است و با تمام توان در راه خدمت به مردم عزیز میهن عزیزم بخصوص مردم ولایمدار دوشهرستان بهار و کبودرآهنگ تمام وقت پیگیر  مطالبات بوده و در راستای رفع مشکلات  و نیازها هستم.

نماینده منتخب مردم شریف شهرستانهای بهار و کبودرآهنگ درخانه ملت خاطر نشان کرد: توزیع اعتبارات در استان باید بطور متوازن بین شهرستانها انجام گردد و بدور از هر گونه نگاه سیاسی و یا منطقه ای و یا هرگونه ملاحظه ، در دفاع از حقوق مردم عزیز چه شهری و چه  روستایی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهم کرد.

در پایان مراسم اعتبار نامه دکتر فتح الله توسلی نماینده منتخب مردم شریف شهرستانهای بهار و کبودرآهنگ در  یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به وی اعطا شد.

انتهای خبر/ک


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی