سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

شناسه خبر: 11597
فرمانده انتظامی شهرستان بهار از دستگیری سارق اماکن خصوصی حین سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نشاط شهر بزرگعلی نوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: در پی گشت‌زنی‌های هدفمند و حضور پلیس شهرستان بهار در سطح حوزه استحفاظی، با استفاده از اشراف اطلاعاتی و مشارکت و همدلی مردم، فردی که در حال سرقت از اماکن خصوصی بود، دستگیر شد.

وی افزود: متهم پس از انتقال به مقرر انتظامی در بازجویی‌ها فنی و پلیسی، به 2 فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار به شهروندان توصیه کرد هشدارهای پلیس را در خصوص پیشگیری از سرقت جدی گرفته و در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک مراتب را سریعا به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

وی در ادامه از کشف قرص غیر مجاز از نوع ویتامین‌ها در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی کنترل و پایش محورهای مواصلاتی شهرستان، ماموران مستقر در ایست و بازرسی شهید زارعی به یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شده و آن را برای بررسی متوقف کردند.

نوری افزود: در بازرسی از خودرو، ۲۲ هزار و ۵۲۰ عدد قرص جوشان انواع ویتامین‌ها که از یکی از شهرستان‌های مرزی به صورت غیر مجاز بارگیری و به مقصد استان تهران حمل می‌شد، کشف شد.

وی گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز از مهمترین اولویت‌های کاری پلیس است و نیروی انتظامی با تمام توان با این موضوعات برخورد قاطع خواهد کرد.

 

انتهای پیام /


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
اجتماعی، اقتصادی