سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کشف ۲۶ هزار و ۸۸۰ لیتر سوخت قاچاق از نوع نفت سفید در محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد.

شناسه خبر: 12447

به گزارش نشاط شهر به نقل از خبرگزاری فارس، بزرگعلی نوری با بیان اینکه در راستای مبارزه همه‌جانبه با قاچاق کالا و ارز، طرح مقابله‌ای با این پدیده مخل اقتصاد کشور در دستور کار پلیس شهرستان بهار در مبادی ورودی و خروجی قرار گرفت افزود: در این راستا یگان ایست و بازرسی شهید زارعی در پایش و کنترل محورهای مواصلاتی، به یک دستگاه تانکر کشنده حامل سوخت، مشکوک شده و آن را مورد بررسی قرار دادند.

وی تصریح کرد: با بررسی مدارک خودرو توسط مأموران انتظامی مشخص شد این محموله سوخت از بندر امام به صورت غیر قانونی بارگیری شده و قصد عزیمت به شمال کشور را دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار گفت: در بازرسی صورت گرفته از خودرو، ۲۶ هزار و ۸۸۰ لیتر سوخت قاچاق از نوع نفت سفید کشف و یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

وی با اشاره به اینکه ارزش ریالی سوخت مکشوفه بنا به نظر کارشناسان ۶ میلیارد ریال برآورد شده، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی، موضوع را از طریق فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی