سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

تاریخ انتشار: 1401/4/23 10:45:19
برپایی اعیاد غدیر در شهرستان بهار:

از پخت آش نذری در محله نوبهار تا مراسم عقد در پارک لاله

به مناسبت اعیاد قربان تا غدیر این روزها در نقاط مختلف شهر بهار شاهد برپایی مراسم مختلف به همت گروه های مختلف مردمی هستیم. از آنجایی که این ایام با هفته حجاب و عفاف مقارن شده برنامه ها و جشن ها رنگ و بوی فاطمی نیز به خود گرفته است.

شناسه خبر: 12650

 

برگزاری جشن عید غدیر خم در مسجد امام حسین (ع) نوبهار 

 

روز گذشته به طور همزمان سه جشن در نقاط مختلف شهر بهار برپا بود که از آن جمله می توان به مراسم جشن  عید غدیر در مسجد امام حسین (ع) نوبهار اشاره کرد.

 

 به این مناسبت در مسجد امام حسین علیه السلام محله نوبهار مراسم جشنی عصر روز گذشته برگزار شد.

 

این جشن با سخنرانی حجت‌الاسلام ارزنده امام جمعه بهار، با مولودی خوانی رویا خلیلی و با حضور نهضت قروه ای رئیس ستاد غدیر خواهران شهر بهار و جمعی از بانوان و دختران بهاری و به همت هيئت خواهران حضرت اباالفضل(ع) و ستاد مردمی غدیر خواهران بهار در مسجد امام حسین (ع) نوبهار برگزار شد.

 

این جشن با اجرای شعر خوانی در وصف حضرت امیرالمؤمنین (ع)توسط پسر ۶ ساله و پخت آش نذری و پخش شربت و شیرینی و شکلات همراه بود.

 

برگزاری همایش خانواده تمدن ساز به مناسبت روز ازدواج و گرامیداشت هفته حجاب و عفاف 

 

همچنین عصر روز گذشته همایش بزرگ مدافعان حریم خانواده و ازدواج آسان و آسمانی در پارک لاله بهار با حضور تعداد زیادی از بانوان برگزار شد.

 

این مراسم به مناسبت هفته گرامیداشت روز ازدواج و سالروز پیوند آسمانی امام علی (ع) و حضرت زهرا (س) و گرامیداشت هفته حجاب و عفاف صورت گرفت.

 

این همایش با سخنرانی حجت‌الاسلام سید حسن فاضلیان و با حضور بانوان و دختران بهاری و مسئولین شهرستان و به همت قرارگاه عفاف و حجاب و کمیته ی ازدواج آسان و مدافعان حريم خانواده شهرستان بهار در پارک لاله شهر بهار برگزار شد.

 

این همایش با اجرای برنامه های متنوع از جمله اجرای گروه همخوانی مرآت و سرود سلام فرمانده، اجرای استندآپ کمدی و برگزاری مراسم عقد زوج جوان همراه بود.

 

برگزاری مراسم روز عفاف و حجاب در هیئت جودوی شهرستان 

 

 مراسم گرامیداشت روز عفاف و حجاب توسط امور بانوان هیئت جودوی شهرستان بهار با همکاری بسیج ورزشکاران و نهضت پیشرفت بانوان شهرستان بهار عصر روز گذشته از دیگر برنامه های جشن های غدیری بود.

 

 این مراسم با سخنرانی خانم قروه ای، استاد حوزه ی علمیه صدیقه ی کبری(س) همراه بود و در پایان به دختران محجبه و چادری جودوکار لوح تقدیر و جوایزی به قید قرعه اهدا شد.

 

فاطمه بدرلو

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی