سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان همدان گفت: در مجموع ۹۳.۳ درصد افراد بالای ۱۲ سال این استان نوبت اول واکسن کرونا را تزریق کرده اند.

شناسه خبر: 12846

 

به گزارش نشاط شهر به نقل از روزنامه همدان پیام، حمید پورحسینی گفت: همچنین ۸۳.۹ درصد از جمعیت این گروه سنی در استان همدان نوبت دوم واکسن کرونا را دریافت کردند.

او گفت: میزان تزریق نوبت اول واکسن کرونا در جمعیت بالای ۱۸ سال استان هم ۹۳.۳ درصد است.

پورحسینی گفت: درصد واکسیناسیون این گروه سنی در تزریق نوبت دوم واکسن کرونا ۸۵.۴ درصد و در نوبت سوم ۴۸.۴ درصد است.

سخنگدی ستاد مقابله با کرونا استان همدان در خصوص واکسیناسیون گروه سنی ۱۲ تا ۱۸ سال استان نیز گفت: ۹۵.۲ درصد از جمعیت این رده سنی نوبت اول و ۸۳.۶ درصد نوبت دوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند.

به گفته پورحسینی، همچنین ۲۶.۳ درصد گروه سنی پنج تا ۱۱ سال در استان همدان نوبت اول و ۱۳.۴ درصد هم نوبت دوم واکسن کرونا را دریافت کردند.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان همدان گفت: ۱۰۰ درصد مادران باردار در استان، نوبت اول واکسن کرونا و ۹۸.۲ درصد نیز نوبت دوم را تزریق کرده اند.

پورحسینی گفت: مجموع موارد مثبت سرپایی مبتلا به کرونا در استان همدان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون ۱۱۵ هزار و ۱۳۲ نفر، موارد مثبت بستری ۳۴ هزار و ۵۸۸ بیمار، بهبود یافتگان ۳۱ هزار و ۳۷ نفر و موارد مثبت فوتی سه هزار و ۴۰۷ نفر است.از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان، چهار شهرستان تویسرکان، ملایر، اسدآباد و بهار در وضعیت آبی و ۶ شهرستان دیگر در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی