سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

بمناسبت روز جهانی معلولین، اولین مرکز روزانه سالمندان به نام مرکز رویش سبز امید با ظرفیت ۱۵۰ نفر در یک طبقه مجهز با حضورفرماندار، سرپرست و کارشناسان اداره بهزیستی و جمعی از مسئولین و روسای ادارات ،مدیر و کارکنان مرکز و عموم سالمندان برگزار شد.

شناسه خبر: 13045

 

 

 به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان بهار، بمناسبت روز جهانی معلولین، اولین مرکز روزانه سالمندان به نام مرکز رویش سبز امید با ظرفیت ۱۵۰ نفر در یک طبقه مجهز با حضورفرماندار، سرپرست و کارشناسان اداره بهزیستی و جمعی از مسئولین و روسای ادارات ،مدیر و کارکنان مرکز و عموم سالمندان برگزار شد.

 

فرماندار شهرستان بهار در این مراسم گفت: دین مبین اسلام تاکید بسیاری بر حفظ احترام بزرگان به خصوص به والدین دارد و در آیات و روایات می توان این مورد رادید و سالمندان بارزش  سرمایه های جامعه امروزی هستند.

 

سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بهارضمن خوشامد گویی به مدعوین گفت: سالمندی را یک ورق جدید و بهترین فرصت در دوران زندگی دانست که با برنامه ریزی صحیح این عزیزان از برنامه های شاد و آموزش های توانبخشی بهره مند گردند تا زندگی شادتر و بهتری را سپری نمایند.

 

محمد رضا مقدادی پورهدف از افتتاح مرکز روزانه سالمندان را حضور بیشتر سالمندان در  جامعه و همچنین دریافت خدمات توانبخشی سالمندی در راستای توانبخشی جسمی ، روانی و اجتماعی بیان کرد.

 

گفتنی است خدمات این مراکز شامل توانبخشی پزشکی که ویزیت درصورت لزوم ارجاع به خدمات تخصصی تر،پایش سلامت، فیزیوتراپی و کار درمانی  و...

 

توانبخشی شناختی : که شامل تست های روانشناختی و...

توانبخشی آموزشی: آموزش مهارتهای زندگی و خودیاری ،موسیقی درمانی، ورزش و... 

سایر خدمات شامل برگزاری جشن های مختلف در ایام خاص و... می باشد.

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی