سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

از عصر امروز گمانه زنی ها در مورد جابه جایی فرماندار بهار قوت گرفت و بر اساس شنیده ها مجتبی فیض الهی به جای روح اله نباتی سکانداری فرمانداری بهار را بر عهده خواهد گرفت.

شناسه خبر: 13191

 

به گزارش نشاط شهر، از عصر امروز گمانه زنی ها در مورد جابه جایی فرماندار بهار قوت گرفت و بر اساس شنیده ها مجتبی فیض الهی به جای روح اله نباتی سکانداری فرمانداری بهار را بر عهده خواهد گرفت.

 

روح اله نباتی از اواخر دی ماه سال گذشته سمت فرمانداری بهار را عهده دار شد و در آستانه ۱۴ ماهگی، مسئولیت خطیر فرمانداری بهار را به مجتبی فیض الهی از همشهریان بهاری و کاندید دوره یازدهم مجلس که توانست در آن، رده سوم را کسب کند، خواهد سپرد تا یکی از کوتاهترین طول مدت دوره های فرمانداری بهار به نام وی رقم بخورد.

 

فیض الهی متولد ۱۳۴۸ دارای تحصیلات دکترای مدیریت بازرگانی_ بازاریابی بوده و پیش از این در وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان سرمایه گذاری های خارجی و کمک‌های اقتصادی و فنی، معاون مرکز ملی فرش دستباف ایران، معاونت امور بازاریابی مرکز ملی فرش ایران، قائم مقام مرکز ملی فرش دستباف ایران و مشاور معاونت توسعه مدیریت، برنامه ریزی راهبردی و امور مجلس وزارت دفاع فعالیت تجربه کسب نموده است.

 

بر اساس شنیده ها روز شنبه ۲۰ اسفند ماه مراسم تودیع و معارفه فرماندار برگزار خواهد شد. 

 

مرضیه کریمی رادپور 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟