سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

جلسه‌ی ستاد اربعین با ریاست فرماندار شهرستان بهار، بخشدار، شورای شهر، معاون امنیتی سیاسی، فرماندهی نیروی انتظامی، سپاه پاسداران و روسای ادارات و دستگاه های اجرایی و مسئول مواکب و موکب داران اربعین، در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

شناسه خبر: 13493

 

به گزارش نشاط شهر، جلسه‌ی ستاد اربعین با ریاست فرماندار شهرستان بهار، بخشدار، شورای شهر، معاون امنیتی سیاسی، فرماندهی نیروی انتظامی، سپاه پاسداران و روسای ادارات و دستگاه های اجرایی و مسئول مواکب و موکب داران اربعین، در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. 

 

نخست رئیس مواکب اربعین گزارشی از عملکرد مواکب در سال گذشته ارائه کرد و سپس موکب داران به شرح مشکلات موجود از جمله تأمین آب شرب، تأمین برق و گاز، وسایل گرمایشی و سرمایشی و اقلام خوراکی اشاره کردند.

 

مجتبی فیض اللهی فرماندار شهرستان بهار در این باره گفت: در تلاشیم تا مراسم اربعین امسال نسبت به سنوات گذشته با شکوه تر و با کیفیت تر برگزار شود. هفت کمیته در ستاد اربعین تعیین شده که هر یک وظایف بخصوصی دارند.

 

وی تصریح کرد: انتظار داریم مشکلاتی که مانع برگزاری با شکوه مراسم اربعین می‌شود در ظرف ۲۰روز برطرف شود. مواکب در این زمینه از همه بیشتر به مشارکت مردمی نیاز دارند و می طلبد که امسال نیز مردم در برپایی مواکب مشارکت داشته باشند مسئولین زیربط و دستگاه های اجرایی مکمل هم باید اقدامات لازم را در این زمان باقی مانده انجام دهند.

 

وی در پایان گفت: از ۲۶مرداد ماه تا ۱۵ شهریور، به مدت ۲۰روز مواکب اربعین آماده پذیرایی از زائرین می باشند .

 

آرزو میرزایی

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟