سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

امیر بهرامی‌شرافت، سرپرست سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری همدان گفت: در حال حاضر شش دوربین در خیابان‌های بوعلی، بین‌النهرین، خواجه‌رشید، شریعتی، بلوار مدنی و امامزاده عبدالله(ع) نصب شده و طرح زوج و فرد به صورت نیمه مکانیزه در حال اجراست که با دریافت کد پلیس به صورت کاملاً مکانیزه انجام خواهد شد.

شناسه خبر: 13759

 

به گزارش نشاط شهر، امیر بهرامی‌شرافت، سرپرست سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری همدان گفت: در حال حاضر شش دوربین در خیابان‌های بوعلی، بین‌النهرین، خواجه‌رشید، شریعتی، بلوار مدنی و امامزاده عبدالله(ع) نصب شده و طرح زوج و فرد به صورت نیمه مکانیزه در حال اجراست که با دریافت کد پلیس به صورت کاملاً مکانیزه انجام خواهد شد.

 

چهار دوربین اجرای طرح مکانیزه کنترل در محدوده ترافیک در خیابان‌های شریعتی، باباطاهر، تختی و شهدا نصب شده است و به صورت مکانیزه اعمال جریمه می‌کند.

 

ورود خودروها به محدوده ترافیک شهر همدان از ساعت ۸ تا ۱۴ و ۱۶ تا ۲۱ ممنوع بوده و در صورت تردد خودروها به صورت مکانیزه جریمه خواهند شد. گفتنی است، خودروهای عمومی در سامانه ثبت شده و از اعمال جریمه معاف هستند.

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

باید با در نظر گرفتن دغدغه‌های ۱۴ میلیون نفری که به نامزد پیروز رأی ندادند، اجازه ندهیم که آن‌ها مأیوس شوند / این انتخابات حاوی پیام‌های مهم کاهش مشارکت بود / عدم تمایل بخش قابل توجهی از مردم برای استفاده از حق انتخاب خود باید اهل سیاست را به خود بیاورد؛ نمی‌توانیم به راحتی از کنار آن بگذریم / مهم‌ترین نکته این است که این کاهش مشارکت برای ما تبدیل به یک مسئله جدی شود

اجتماعی، اقتصادی

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟