سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان: شیرخشک‌های متابولیک مختص بیماران آلرژیک و Pku پس از تشخیص و غربالگری‌ها و از طریق بارگذاری مدارک پزشکی و مشخصات بیمار در سامانه حامی توسط معاونت غذا و دارو دریافت می‌شود.

شناسه خبر: 13775به گزارش نشاط شهر، معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان: شیرخشک‌های متابولیک مختص بیماران آلرژیک و Pku پس از تشخیص و غربالگری‌ها و از طریق  بارگذاری مدارک پزشکی و مشخصات بیمار در سامانه حامی توسط معاونت غذا و دارو دریافت می‌شود.

شیرخشک ویژه بیماران آلرژیک در داروخانه قانون با ارائه شماره نسخه الکترونیک سامانه حامی قابل عرضه است. سایر شیرخشک‌های متابولیک نیز از طریق همین سامانه توسط اداره پست به درب منازل بیماران ارسال می‌شود.

شیرخشک‌های رژیمی و غذاهای ویژه بر اساس همان شیوه‌های قبلی، ثبت اطلاعات مصرف‌کنندگان در سامانه Ttac که بر اساس کد ملی، تاریخ تولد، کد نظام پزشکی پزشک مربوطه بوده، توسط ۱۱۶ داروخانه عرضه‌کننده این فرآورده‌ها در استان در حال انجام است. شیرخشک‌های متابولیک نیز با ارائه کد نسخه الکترونیک صادر شده از سامانه حامی در داروخانه (قانون) قابل عرضه است و شیرخشک‌های Neocate و Comidagen و سایر شیرخشک‌های رژیمی متابولیک (بیماران PKU و…) از طریق پست به محل زندگی بیماران ارسال می‌شود.

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی