سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

تاریخ انتشار: 1402/9/6 09:56:35

سامانه بارشی همدان را فرا می گیرد

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: بارش های خفیف و پراکنده با ورود سامانه بارشی به همدان از فردا شب، برخی از نقاط استان را فرا می گیرد.

شناسه خبر: 13805

 

به گزارش نشاط شهر به نقل از ایرنا، محمدحسن باقری عنوان کرد: سامانه بارشی تا روز سه شنبه در همدان فعال است و با خروج این سامانه بارشی تا پایان هفته آسمان استان صاف تا قسمتی ابری خواهد بود.

 

وی ادامه داد: بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان بیشتر نقاط استان همدان در ۲۴ ساعت آینده ابری و نیمه ابری پیش بینی می شود و وزش باد شدید از فردا بعدازظهر برخی از نقاط استان را فرا می گیرد.

 

باقری شکیب اظهار کرد: وزش باد شدید از فردا برای استان پیش بینی می شود که سرعت آن در برخی از ساعات به ۶۰ تا ۷۰ کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

 

وی اضافه کرد: امشب و فردا کمینه دما در استان همدان به بالای صفر می رسد و از روز چهارشنبه با کاهش ابرناکی دمای کمینه کاهش می یابد و به زیر صفر می رسد.

 

باقری شکیب خاطرنشان کرد: ملایر و نهاوند با ۱۶ درجه سانتیگراد بالای صفر و بهار با صفر درجه سانتیگراد به ترتیب بیشترین و کمترین دمای استان را طی ۲۴ ساعت گذشته ثبت کردند.

 

وی اظهار کرد: بیشینه و کمینه دمای هوای شهر همدان نیز در این مدت با ۱۵ درجه سانتیگراد بالای صفر و یک درجه سانتیگراد بالای صفر به ثبت رسیده است.

 

آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوه‌های مرتفع، رودخانه‌ها و پستی و بلندی‌های زیاد به شدت متغیر است و زمستان‌های سرد، پر برف و باران و تابستان‌های معتدل دارد.

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
اجتماعی، اقتصادی