سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

بنا به دریافت پیام های مردمی مبنی بر وضعیت نامطلوب پذیرش بیماران در بیمارستان آیت الله بهاری، خبرنگار نشاط شهر پیگیر این مسئله شد و با روابط عمومی این بیمارستان به گفتگو پرداخت.

شناسه خبر: 14138

 

به گزارش نشاط شهر، بنا به دریافت پیام های مردمی منبی بر وضعیت نامطلوب پذیرش بیماران در بیمارستان آیت الله بهاری، خبرنگار نشاط شهر پیگیر این مسئله شد و با روابط عمومی این بیمارستان به گفتگو پرداخت.

 

 روابط عمومی بیمارستان آیت الله بهاری از ساماندهی نیروهای بخش پذیرش بیمارستان خبر داد و عنوان کرد: به اطلاع همشهریان ارجمند می رسانم در راستای  سهولت دسترسی مراجعین به واحد پذیرش و صندوق در نقاط پر ازدحام بیمارستان، یکی از پرسنل در سایت پذیرش اصلی ورودی اورژانس و نفر دوم نیز در اورژانس بستری موقت(تحت نظر) مستقرشده اند تا مراجعینی که به منظور تزریق ،سرم درمانی و گرفتن نوار قلب به اورژانس تحت نظر مراجعه می نمایند جهت تسویه حساب ملزم به مراجعه به پذیرش اصلی نشوند. 

 

وی افزود: لذا کاهش تعداد نیروهای پذیرش صورت نگرفته است.

 

وی در ادامه متذکر شد: لازم به ذکر است طبق هماهنگی به عمل آمده مقرر گردیده در مواقع ازدحام در هرکدام از محل های پذیرش، هر دو نیرو در محل پر ازدحام مستقر گردد.

 

 

 

آرزو میرزایی

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی

با یک تیم فنی ۳۰ نفره، ابتدا موقعیت اولیه را که مثلثی به اضلاع ۷ در ۶ در ۶ کیلومتر بود شناسایی کردیم؛ سپس سه منطقه را مشخص و اولویت‌بندی کردیم / دو دستگاه تلفن همراه تا ساعت ۷، ۸ شب روشن بودند؛ همین امر باعث شد محدوده دقیق‌تری را در اختیار تیم‌های پهپادی از جمله تیم ترکیه‌ای قرار دهیم / در نهایت به محدوده‌ای به قطر یک کیلومتر رسیدیم و با روشنایی هوا، محل سقوط شناسایی شد