سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

مردم انقلابی بهار از ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز ۲۲ بهمن ماه، مانند سایر شهرها با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، بار دیگر با تجمع در مقابل مسجد باب الحوائج و میدان شهدا و پیمودن مسیر تا میدان امام خمینی (ره) نشان دادند که پس از گذشت بیش از ۴ دهه، پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و در هر شرایطی اتحاد ملی خود را حفظ می‌کنند.

شناسه خبر: 14195

 

به گزارش نشاط شهر، مردم انقلابی بهار از ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز ۲۲ بهمن ماه، مانند سایر شهرها با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، بار دیگر با تجمع در مقابل مسجد باب الحوائج و میدان شهدا و پیمودن مسیر تا میدان امام خمینی (ره) نشان دادند که پس از گذشت بیش از ۴ دهه، پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و در هر شرایطی اتحاد ملی خود را حفظ می‌کنند. 

 

اقشار مختلف مردم پلاکاردهایی در دست داشتند که جملاتی همچون «تا آخر ایستاده ایم»، «مرگ بر آمریکا»، « همه آمده ایم » و ... بر روی آنها نوشته شده بود و برخی از دانش آموزان مدارس مانند دانش آموزان مدرسه امام علی (ع) دست سازه های استکبار ستیزی را بر دست داشتند.

 

مردم ولایت مدار و انقلابی در این راهپیمایی با سر دادن فریادهای الله اکبر، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر استکبار، مرگ بر آمریکا و صهیونیسم با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

 

این مراسم با اجرای برنامه های ممتلف از جمله سخنرانی حجت‌الاسلام مصباح امام جمعه شهرستان، اجرای سرود رأیت المهدی (واحد خواهران)، قرائت میثاق نامه و آتش زدن پرچم آمریکا همراه بود .

 

یکی از دانش آموزان حاضر در راهپیمایی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: خیلی خوشحالم که با پدر و مادرم امروز در این راهپیمایی بزرگ شرکت کردم و می توانم در جشن بزرگ انقلاب سهیم باشم و به عشق رهبرم و سرزمینم حضور یافتم.

 

همچنین خانمی ۳۵ ساله با بیان این که حضور در راهپیمایی یکی از وظایف همگانی ماست گفت: همواره باید با حضور پرشور خود در این راهپیمایی به دشمنان نشان دهیم که مردم شریف ایران در هر شرایطی با اتحاد ملی خود تا پای جان از وطن دفاع می‌کنند و تا آخرین نفس پای آرمان ها انقلاب هستند.

 

گفتنی است که در حاشیه این مراسم، ایستگاه صلواتی و پذیرایی از راهپیمایان ۲۲بهمن توسط موکب آیت الله بهاری (ره)، غرفه نقاشی و رنگ آمیزی کودکان توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهار، غرفه ورزشی بوکس توسط هیئت بوکس شهرستان، غرفه امداد و نجات توسط هلال احمر بهار در میدان امام خمینی (ره) بر پا شد.

 

فاطمه بدرلو

 

 برای مشاهده گزارش تصویری کلیک نمایید.

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی