سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

تاریخ انتشار: 1403/3/8 16:06:34
فرماندار شهرستان بهار در بازدید میدانی از روستا های بخش لالجین:

در تلاش برای رفع مشکلات موجود در روستاها و تحقق یافتن خواسته های مردم هستیم

فرماندار بهار در حاشیه بازدید از روستاهای کوشک آباد، ریکان علیا و ریکان سفلی از توابع بخش لالجین با بیان اینکه "در تلاش برای رفع مشکلات موجود در روستاها و تحقق یافتن خواسته های مردم هستیم" گفت: مشکلات روستاها و خواسته های موجود بر اساس ضرورت ها در حال پیگیری است و با نتیجه مطلوبی همراه خواهد بود.

شناسه خبر: 14796

 

به گزارش نشاط شهر، مجتبی فیض الهی فرماندار شهرستان بهار با همراهی حمید میرزائی بخشدار لالجین و برخی از رؤسای ادارات شهرستان از روستاهای کوشک آباد، ریکان علیا و ریکان سفلی به صورت میدانی بازدید به عمل آورده و با دهیار و اهالی روستا جهت احصا و بررسی مشکلات روستا های فوق گفتگو کردند .

 

در این بازدید مجتبی فیض الهی فرماندار بهار ضمن تسلیت شهدای در حال خدمت بیان کرد: هدف از حضور میدانی در روستا ها، احصا مسائل و مشکلات موجود میباشد .

 

فیض الهی اضافه کرد: حضور رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان نیز موثر بخش است و از نزدیک در جریان مشکلات و خواسته های مردم شریف قرار می‌گیرند و براساس ضرورت ها مشکلات اولویت بندی کرده و برای رسیدگی  و رفع آن ها تلاش می‌کنند.

 

فرماندار بهار با بیان اینکه در تلاش رفع مشکلات موجود در روستا ها و تحقق یافتن خواسته های مردم هستیم" خبر داد: مشکلات روستا ها و خواسته های موجود بر اساس ضرورت ها در حال پیگیری است و با نتیجه مطلوبی همراه خواهد بود.

 

حمید میرزائی بخشدار لالجین در بازدید از سه روسای توابع لالجین تصریح کرد: مسیر روستایی ریکان علیا و ریکان سفلی نیازمند روکش آسفالت می‌باشد و در این راستا به تخصیص اعتبار نیاز دارد .

 

میرزائی گفت: روستای ریکان علیا و روستای ریکان سفلی از بهسازی و آسفالت ریزی معابر برخوردار می‌باشند و سایر اقدامات مطلوبی انجام خواهد شد.

 

علیرضا چراغی دهیار روستای کوشک آباد بخش لالجین گفت: روستای کوشک آباد دارای نزدیک به ۵۰۰ خانوار ساکن می‌باشد و شغل اهالی کشاوزی و از محصولات کشاورزی آن کشت گندم و جو‌ و‌ سبزی کاری و سیب زمینی و خیار و انواع آن میباشد.

 

وی به مشکلات این روستا اشاره کرد و افزود: مشکل اختلال مخاطرات، عدم وجود مراکز تفریحی مانند پارک برای جوانان، عدم روشنایی صحیح معابر روستا از جمله مشکلات این روستا می‌باشد .

 

چراغی درخواست اهالی روستا را ساماندهی جوی آباد و لایروبی کانال ها، آسفالت ریزی و بهسازی روستا و ایجاد مراکز تفریحی و مجهز کردن وسایل های ورزشی و ایجاد زمین چمن مصنوعی عنوان کرد.

 

یوسف خدایاری دهیار ضمن تقدیر و تشکر از حضور میدانی فرماندار بهار و سایر مسولین اظهار داشت: روستای ریکان علیا ریکان دارای ۳۸۰ نفر جمعیت و ۸۰ خانوار از توابع بخش لالجین است.

 

خدایاری اذعان کرد: راه روستایی رایکان علیا به سمت رایکان سفلی جاده مهاجران از آسفالت مناسبی برخوردار نیست و نیاز به روکش دارد و نیز معابر نیازمند علائم راهنمايي و رانندگي است.

 

وی خواستار جدول گذاری و زیر سازی معابر، اصلاح شبکه برق روستا و برگزاری دوره های آموزشی فنی و حرفه ای مختلف جهت اشتغال زایی بانوان روستا شد‌.

 

محمد محمدی دهیار روستای ریکان سفلی از توابع بخش لالجین گفت: این روستا ۶۵۰ نفر جمعیت دارد و تا کنون اقدامات خوبی انجام شده است.

 

وی تاکید داشت: هم اکنون در آستانه شروع فصل تابستان به دلیل عدم وجود ترانس جداگانه برای منبع آب، با افت فشار و قطع آب شرب مواجه هستیم و برخی از کوچه ها نیازمند زیرسازی و آسفالت ریزی می‌باشد و باید با تامین اعتبار زیر سازی و جدول گذاری معابر فرعی روستا انجام شود.

 

 

فاطمه بدرلو

 

 

انتهای پیام/ص

 


برچسب ها: بهار#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

باید با در نظر گرفتن دغدغه‌های ۱۴ میلیون نفری که به نامزد پیروز رأی ندادند، اجازه ندهیم که آن‌ها مأیوس شوند / این انتخابات حاوی پیام‌های مهم کاهش مشارکت بود / عدم تمایل بخش قابل توجهی از مردم برای استفاده از حق انتخاب خود باید اهل سیاست را به خود بیاورد؛ نمی‌توانیم به راحتی از کنار آن بگذریم / مهم‌ترین نکته این است که این کاهش مشارکت برای ما تبدیل به یک مسئله جدی شود

سیاسی

باید با در نظر گرفتن دغدغه‌های ۱۴ میلیون نفری که به نامزد پیروز رأی ندادند، اجازه ندهیم که آن‌ها مأیوس شوند / این انتخابات حاوی پیام‌های مهم کاهش مشارکت بود / عدم تمایل بخش قابل توجهی از مردم برای استفاده از حق انتخاب خود باید اهل سیاست را به خود بیاورد؛ نمی‌توانیم به راحتی از کنار آن بگذریم / مهم‌ترین نکته این است که این کاهش مشارکت برای ما تبدیل به یک مسئله جدی شود

طرح تأسیس نهاد مقدس بهزیستی به دست شهید محمد علی فیاض بخش در تیر ماه ۱۳۵۹ به تصویب رسید/ توانبخشی حوزه تخصصی ماست و برای ما اولویت دارد/ شماره تماس اورژانس اجتماعی ۱۲۳ و ۱۴۸۰ است که در تمامی ساعات شبانه روز فعال است/ دو مرکز درمانی وابسته به این سازمان در بهار و سلیمان آباد و دو مرکز مشاوره و سلامت روان در شهرستان بهار دایر است

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟