سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر


شناسه خبر: 15042

 

به گزارش نشاط شهر، عصر امروز حامیان دکتر پزشکیان در باغ تالار فانوس  گرد هم آمدند تا برای ایران و آینده ایران گفتگو کنند. چهره های شناخته شده‌ای از جمله دکتر سید حبیب اله موسوی بهار ریاست اسبق دانشگاه علوم پزشکی همدان در این گردهمایی حضور داشتند.

 

در حاشیه این مراسم دکتر موسوی بهار ریاست سابق دانشگاه علوم پزشکی همدان ضمن تشکر از حضور فعال مردم بهار در این گردهمایی گفت: انقلابیون و کسانی که در سال‌های انقلاب حضور داشتند به خوبی اطلاعیه‌ها را به یاد می‌آورند که عنوان اصلی بیشتر این اطلاعیه‌ها آیه مبارکه ای بود به معنی اینکه خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر اینکه خود آن قوم بخواهند و اقدام کنند.

 

وی ادامه داد: امسال بیش از ۱۲۰ سال از انقلاب مشروطیت می‌گذرد و اولین حرکت‌های آزادی‌خواهانه به صدر مشروطیت باز می‌گردد،در راه رسیدن به آزادی ایثار و از خودگذشتگی‌ها فراوانی شده است.

 

وی به شعار اصلی مشروطیت اشاره کرد و گفت: شعار اصلی مشروطیت و آزادی‌خواهی ۲ کلمه مساوات و حریت است،مساوات نه به معنی برابری در حقوق و ثروت بلکه برابری در فرصت‌ها،  بهره‌مندی از امکانات و بهره‌مندی از منابعی که متعلق به ملت ایران و مردم است.

 

دکتر موسوی بهار عملکرد نادرست حاکمیت را دلیل عدم شرکت ۶۰ درصد از مردم در انتخابات دانست و گفت: با ملت ایران چه کردید که از ۸۰ میلیون ایرانی تنها ۲۰ درصد به دو نامزد مقابل رای دادند؟ چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است.

 

وی تشریح کرد: چرا با برخورد ناشایست اجازه اظهار نظر و بیان اعتراضات به مردم داده نمی‌شود،اگر قانون هست برای همه هست. اشغال یک سفارت چه معنایی دارد ؟ چرا کسانی فوق قانون هستند و هر چه خواستند می کنند؟ چرا که موجب فرصت سوزی و ایجاد خسارت‌های فراوان می‌شود.

 

وی افزود: در حالی که ملت غرق در مشکلات اقتصادی و اجتماعی بودند ۳ سال مجلس برای قانون عفاف و حجاب معطل شد در حالی که تمامی ملت ایران عفیف و با حجاب هستند.

 

وی ایجاد هرگونه آشوب در کشور را مساوی با ضرر و زیان برای تمامی ملت دانست و گفت: هیچکس به دنبال تفرقه و ایجاد درگیری آشوب در کشور نیست، ما تقاضا می‌کنیم که سخنان مردم را بشنوید و رفتار و اقداماتتان را اصلاح کنید.

 

دکتر موسوی بهار گفت: موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است،مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند اما افزایش تعداد  بیش از بیش نهادهای انتصابی در سال های اخیر این قدرت را از مردم گرفته است به گونه‌ای که کمتر شاهد وجود نهادهای انتخابی هستیم.

 

وی افزود: چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟

 

وی  به رشد اقتصادی کشور اشاره کرد: رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است و با قطع روابط و روابط ناسالم با جهان نمی‌توان راه را پیش برد.

 

دکتر موسوی بهار در پایان از مردم تقاضا کرد جمعه ۱۵ خرداد پای صندوق‌های رای حاضر شوند و با رای به دکتر پزشکیان خود به جهانیان ثابت کنند که هیچکس و هیچ چیز نمی‌توانند مانع انتخاب آنان شود و هر رای مردم و مشارکت آنان در کشور تاثیر گذار است.

 

گفتنی است افرادی همچون عباس افشاری ،علی شهبازی ،علی قهرمانی ،علیرضا بابایی ،علی اصغر فزونی و مرجان عاکفی و دیگر افراد حاضر در ستاد دکتر پزشکیان با رویکرد حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای مشغول به فعالیت بوده اند.

 

گزارش های تصویری از این مراسم: 

https://neshateshahr.ir/Press/ShowMediaGraphic/480

 

https://neshateshahr.ir/Press/ShowMediaGraphic/481

 

 

 

 

انتهای پیام/ص


برچسب ها: بهار#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟

سیاسی

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟

نامه پزشکیان به مخبر: در همه وزارتخانه‌ها و معاونت‌ها، از عقد و عملیات، عزل و نصب و استخدام نیروی جدید جلوگیری شود/ در موارد اجتناب ناپذیر، انجام این امور تنها با کسب مجوز از جنابعالی بلامانع است/ مصوبات هیئت وزیران که دارای بار و آثار مالی است و ابلاغ نشده، با هماهنگی اینجانب ابلاغ شود