سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

در مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کشور نیمه استقامت پیست بانوان، در سال ۱۴۰۳ به میزبانی استان آذربایجان شرقی شهرستان تبریز در حال برگزاری میباشد. در این مسابقات پریسا مجنونی بانوی ملی پوش دوچرخه سواری استان همدان از شهرستان بهار، موفق به کسب ۲ مدال نقره در رشته ی ۳ کیلومتر تعقیبی و اومینیوم، در این مسابقات گردید.

شناسه خبر: 15044

 

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی هیئت دوچرخه سواری استان همدان، در مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کشور نیمه استقامت پیست بانوان، در سال ۱۴۰۳ به میزبانی استان آذربایجان شرقی شهرستان تبریز در حال برگزاری میباشد. در این مسابقات پریسا مجنونی بانوی ملی پوش دوچرخه سواری استان همدان از شهرستان بهار، موفق به کسب ۲ مدال نقره در رشته ی ۳ کیلومتر تعقیبی و اومینیوم، در این مسابقات گردید.

 

این مسابقات از تاریخ ۱۰ لغایت ۱۳ تیرماه ۱۴۰۳ در حال برگزاری میباشد.

 

با آرزوی موفقیت برای دختران دوچرخه سوار استان همدان در این مسابقات

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ص


برچسب ها: بهار#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

باید با در نظر گرفتن دغدغه‌های ۱۴ میلیون نفری که به نامزد پیروز رأی ندادند، اجازه ندهیم که آن‌ها مأیوس شوند / این انتخابات حاوی پیام‌های مهم کاهش مشارکت بود / عدم تمایل بخش قابل توجهی از مردم برای استفاده از حق انتخاب خود باید اهل سیاست را به خود بیاورد؛ نمی‌توانیم به راحتی از کنار آن بگذریم / مهم‌ترین نکته این است که این کاهش مشارکت برای ما تبدیل به یک مسئله جدی شود

ورزشی