شهرستان بهار

سردار حسین دهقان :

یک درگیری محدود و تاکتیکی می‌تواند به یک جنگ تمام عیار تبدیل شود

شناسه خبر: ۱۰۰۱۷
 یک درگیری محدود و تاکتیکی می‌تواند به یک جنگ تمام عیار تبدیل شود

وزیر دفاع سابق جمهوری اسلامی تأکید کرد که جمهوری اسلامی ایران تحت هیچ شرایطی و با هیچ‌کس درباره قدرت نظامی خود وارد مذاکره نخواهد شد

به گزارش نشاط شهر به نقل از تدبیر و امید، سردار «حسین دهقان» وزیر دفاع سابق جمهوری اسلامی روز گذشته (چهارشنبه) در مصاحبه با خبرگزاری «آسوشیتدپرس» در خصوص برخی گزارشهای ادعایی رسانههای غربی در خصوص تصمیم «دونالد ترامپ» رئیسجمهور آمریکا در خصوص اقدام نظامی علیه جمهوری اسلامی گفت: «ما از بحران استقبال نمیکنیم. ما از جنگ استقبال نمیکنیم. ما به دنبال شروع جنگ نیستیم اما به دنبال مذاکره برای مذاکره هم نیستیم.

دهقان با اشاره به برخی گزارشها مبنی بر شروطی که آمریکا قصد دارد برای مذاکره با ایران تعیین کند، گفت: «جمهوری اسلامی ایران تحت هیچ شرایطی و با هیچکسی درباره قدرت نظامی خود وارد مذاکره نمیشود. موشکها، نمادی از پتانسیل عظیم متخصصان، جوانان و مراکز صنعتی ما است».

وزیر دفاع سابق ایران در خصوص گزارش اخیر نیویورکتایمز که مدعی شده بود، ترامپ قصد داشته در روزهای پایانی ریاستجمهوی خود، علیه ایران اقدام نظامی صورت دهد، هشدار داد و گفت: «یک درگیری محدود و تاکتیکی میتواند به یک جنگ تمام عیار تبدیل شود. قطعاً ایالات متحده، منطقه و جهان تاب ایستادگی در مقابل چنین بحران گسترده و جامعی را نخواهند آورد».

سردار دهقان در خصوص بازرسیهای آژانس از تأسیسات هستهای ایران تأکید کرد که این بازرسیها تا زمانیکه بازرسان آژانس «جاسوس» نباشند، باید ادامه داشته باشد.


انتهای پیام /

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر