شهرستان بهار

مرگ زن میانسال کبودرآهنگی در اثر تصادف با کامیون

شناسه خبر: ۱۰۲۵۶
مرگ زن میانسال کبودرآهنگی در اثر تصادف با کامیون

مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان گفت: زنی حدود ۶۰ ساله بر اثر تصادف با کامیون جان باخت.

به گزارش نشاط شهر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ارتین کمالی مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان در تشریح این خبر با بیان اینکه روز گذشته یک دستگاه کامیون از پشت به یک دستگاه موتور سیکلت برخورد کرده است، بیان کرد: زنی ۶۰ ساله که سرنشین این موتور سیکلت بود و در مسیر جاده کبودرآهنگ به سمت بیجار تردد داشت در اثر تصادف با کامیون جان خود را از دست داد.

او ادامه داد: در هشت ماهه امسال ۲۸۴ نفر در حوادث رانندگی در استان جان خود را از دست دادند که از این تعداد ۱۸۷ نفر در تصادفات برون شهری، ۳۵ نفر در سوانح درون شهری و ۳۰ نفر در مسیرهای خاکی و روستایی و مابقی در سایر محورها جان باختند.

کمالی با اشاره به اینکه روز گذشته مردی میانسال در مسیر شهر لالجین به بهار با خودروی پراید واژگون و جان خود را از دست میدهد، اظهار داشت:فوت ناشی از حوادث رانندگی در هشت ماهه امسال در مسیرهای خاکی و روستایی افزایش ۳۴ درصدی داشته است.

این مسئول قضایی با بیان اینکه مسیرهای درون و برون شهری به ترتیب ۲۳ و ۳۴ درصد کاهش تلفات را در هشت ماهه امسال داشته اند، ادامه داد: در سایر محورها با افزایش چشمگیر ۲۲ درصدی روبرو بوده ایم.

او بیان کرد: در هشت ماهه سال جاری ۶۴ زن و ۲۲۰ مرد و در مدت مشابه سال قبل ۸۹ زن و ۲۸۲ مرد در حوادث رانندگی جان باخته اند که این آمار، کاهش ۲۳ درصدی فوتیها را نشان میدهد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان به تعداد مجروحان حوادث رانندگی اشاره کرد و یادآور شد: در هشت ماهه امسال ۴ هزار و ۲۹۳ مجروح به پزشکی قانونی این استان مراجعه کرده اند.

انتهای پیام /

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر