شهرستان بهار

شرکت ۴۵ نفر از اعضای داوطلب، امدادگر و اعضای جوانان در طرح شهید سلیمانی

شناسه خبر: ۱۰۳۹۵
شرکت ۴۵ نفر از اعضای داوطلب، امدادگر و اعضای جوانان در طرح شهید سلیمانی

رئیس جمعیت هلال احمر : در این طرح اعضای جمعیت طی هماهنگی های به عمل آمده با متولیان امر مشغول بازدید از اصناف را آغاز و با تکمیل چک لیست های مرکز بهداشت در طی این بازدیدها هستند و آموزش های لازم را به صاحبان صنوف و ارائه هندگان خدمات در سطح شهر می باشند خواهند داد این بازدیدها جنبه ی آموزشی، پایش، کنترل و در نهایت نظارت بر عملکرد صنوف محترم شهر بهار خواهد داشت.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد : در ابتدای آبانماه سال جاری، جمعیت هلال احمر با معرفی ۴۵ نفر از اعضای داوطلب، امدادگر و اعضای جوانان در طرح شهید سلیمانی با سپاه پاسدارن و شبکه بهداشت و درمان، بهار همکاری خوبی را آغاز کرد.

شاهرخ فخیمی اظهار داشت : با تقسیم بندی و تیم بندی های صورت گرفته، گروه های محله محور در ده محله از شهر بهار، بخشها، شهرستان و روستاهای بالای دوهزار نفر و روستاهای زیر دوهزار نفر تشکیل شد و آموزش های لازم از طریق مرکز بهداشت به آنان ارائه شد و برای همه ی افراد کارت شناسایی صادر شد.

فخیمی با اشاره به فعالیت های این گروه های محله محور تصریح کرد : در این طرح اعضای جمعیت هلال احمر طی هماهنگی های به عمل آمده با متولیان امر شروع به بازدید از اصناف کرده و در طی بازدیدها چک لیست های مرکز بهداشت را تکمیل کرده و آموزش های لازم را به صاحبان صنوف و ارائه هندگان خدمات که در سطح شهر هستند خواهند داد این بازدیدها جنبه ی آموزشی، پایش، کنترل و در نهایت نظارت بر عملکرد صنوف شهر بهار خواهد داشت.

وی گفت : امیدوارم شهروندان گرامی با پرهیز از نشست های فامیلی و دورهمی های گوناگون و از برگزاری تجمعات خوداری نمایند. و همچنین استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و همکاری با ناظران سلامت محله ها در پیگیری بیماران کرونا مثبت و قرنطینه بیماران و اعضای مشکوک خانواده به قطع زنجیره کمک کنند.

او افزود : باید باور داشت که ویروس به سهولت و مثل آب خوردن به ما منتقل می شود؛ تظاهرات بالینی این بیماری شدید و می تواند مبتلایان را به کام مرگ بکشد از دست دادن هریک از هموطنان صدمه روحی خانواده و بستگان و تحمیل صدمه اجتماعی عظیمی به میهن اسلامی ما خواهد زد. بیاید با مشارکتی فراگیر و از صمیم وجود به همدیگر کمک کنیم و ضمن محافظت از جان خود جان شیرین هموطنان مان را مغتنم بدانیم.

فردوس نبی پور

انتهای پیام /

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر