شهرستان بهار

شاعران برجسته کشوری در شهرستان بهار چشم به جهان گشوده اند

شناسه خبر: ۱۰۴۶۸
شاعران برجسته کشوری در شهرستان بهار چشم به جهان گشوده اند

​اختتامیه بیست و پنجمین جایزه ادبی استان، در شهرستان بهار برگزار خواهد شد.

به گزارش نشاط شهر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد، شهرداری لالجین و صالح آباد، عضو شورای شهر بهار، با فرمانداری بهار در سالن جلسات فرمانداری شهرستان بهار برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار، با اشاره به بیست و پنجمین جایزه ادبی استان عنوان کرد : آخرین مهلت ارسال آثار تا ۲۵ دی ماه می باشد و در بخش های دفاع مقدس، ایثار و شهادت، حجاب و عفاف و حقوق شهروندی است.

حبیب شهنوازیان گفت : هدف از برگزاری اختتامیه در بهار، استفاده از ظرفیت های ادبی، فرهنگی و هنری شهرستان است و شهر بهار در بین تمامی شهرستان های استان از ظرفیت ادبی بسیار بالایی برخوردار می باشد و بسیاری از شاعران برجسته کشوری در این شهر چشم به جهان گشوده اند.

شهنوازیان اظهار داشت : در این اختتامیه به کمک شهرداران نیازمندیم تا این برنامه به نحو احسن و در شان و منزلت این شهر و هنرمندان برگزار شود و خاطره ی خوب و ماندگاری را در ذهن ها رقم بزنیم. اختتامیه این جشنواره با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

فرماندار بهار گفت شهرستان بهار از ظرفیت های بسیار خوبی برخوردار است و تصریح کرد : همه ی ما موظفیم از این فرصت پیش آمده به نحو احسن استفاده کنیم و مفاخر ادبی و چهره های فرهنگی شهرستان را به عموم مردم معرفی کنیم، شهر بهار شاعران زیادی در خود رشد و پرورش داده

فرماندار با یادآوری این که موضوع که برای اولین بار این اختتامیه در شهرستان بهار برگزار خواهد شد تاکید کرد : تمامی شهرداران باید برای هرچه بهتر برگزار شدن این اختتامیه همکاری کنند تا مراسم با شکوه و در خور شان و منزلت این شهرستان و هنرمندان باشد و زمینه ساز رشد و پیشرفت فرهنگ و هنر این شهر و هنرمندان باشد.

فردوس نبی پور

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر