شهرستان بهار

لطایف الحیل مهندسین همدانی در ابلاغ ناقص حریم سیاسی

شناسه خبر: ۱۰۴۷۶
 لطایف الحیل مهندسین همدانی در ابلاغ ناقص حریم سیاسی

مردم بهار را به مرگ گرفته اند که به تب راضی شوند.

به گزارش نشاط شهر حریم سیاسی شهر بهار سالهاست که مورد مناقشه بین همدان و بهار بوده و سالهاست که این طرح در حال رفت و آمد بین ادارات است، خبر ابلاغ ناقص حریم سیاسی الحق که مردم ما را شاد و پشیمان کرد و گویی که در این چند سال با آن همه بیا و برو انگار که نه خانی رفته و نه خانی آمده است، دست آخر بازهم قسمتی از بهار را(حوزه علمیه برادران، مسکن مهر و زمین های پشت بیمارستان آیت الله بهاری تا پشت فرمانداری) به اسم همدان زده اند.

انگار که این طرح به یک کشمکش سیاسی بین همدان و بهار تبدیل شده ، طرحی که چندین نماینده و شورای شهر و فرماندار را درگیر خود کرده و دست آخر بازهم اختلاف هایی در آن وجود دارد.

وجود اشتباه در نقشه و اعمال اصلاحات چیزی نیست که یکی دو روزه بخواهد جواب دهد، مگر حرف یکی دو جلسه و یکی دو روز است که اشتباه در آن صورت گیرد، کلی جلسه و برو بیا سر همین مناطق مورد اختلاف بوده، مگر می شود نقشه ای بی حساب و کتاب و بدون امضای آقایان ابلاغ شود؟

به نظر می رسد که قرار دادن حوزه علمیه و مسکن مهر در حریم همدان از لطایف الحیل مهندسین همدانی است که آن را دستاویزی کنند برای اینکه بهاری ها را به مرگ گرفته تا به تب راضی شوند و حوالی پشت بیمارستان قدیم آیت الله بهاری تا زمین های پشت فرمانداری را به نام همدان بزنند.

در تفسیر کلمه "اشتباه" و "اصلاح نقشه" تنها یک فکر به ذهن متبادر می شود و آن این است که این کلام تنها برای فرونشاندن خشم مردم و ندادن بهانه دست آنهاست.

اینجا همت مسئولین سیاسی دو شهر همدان و بهار را می طلبد که هر چه سریعتر به این اختلاف چند ساله پایان دهند و حداقل این خاطره خوش را از دولت یازدهم در واپسین روزهای عمرش در ذهن مردم بهار ایجاد کنند.

مرضیهکریمی رادپور

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر