شهرستان بهار

نخستین رئیس زن دولت تدبیر و امید در شهرستان بهار

شناسه خبر: ۲۸۶۶
نخستین رئیس زن دولت تدبیر و امید در شهرستان بهار

هفته گذشته پس از هزار و 615 روز از آغاز به کار ذکریا اسدی‌تراب در سمت رئیس آموزش‌و پرورش لالجین، وی طی آیینی تودیع و توران ظرافتی‌جلال به عنوان نخستین زن در آموزش‌وپرورش دولت تدبیر و امید در لالجين معرفی شد.

هفته گذشته پس از هزار و 615 روز از آغاز به کار ذکریا اسدی‌تراب در سمت رئیس آموزش‌و پرورش لالجین، وی طی آیینی تودیع و توران ظرافتی‌جلال به عنوان نخستین زن در آموزش‌وپرورش دولت تدبیر و امید در لالجين معرفی شد.
 تغییر و تحول موجب ایجاد فکر جدید
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در خانه ملت در این مراسم گفت: محاسن جلسات تودیع و معارفه هدایایی است که سبب خوشحالی تودیع‌شونده و ایجاد مسئولیت جدید برای معارفه‌شونده می‌شود.
محمدعلی پورمختار افزود: با تغییر و تحول موافقم؛ زیرا با تغییر و تحول فکر جدید و امید جدید به بدنه مدیریت تزریق می‌شود و امکان جدیدی برای فرد جدید فراهم می‌کند تا با کار و تلاش جدید سبب پیشبرد اهداف مدیریت خود باشد.
وی اظهار کرد: در سطح کشور نخستین خانم در امر آموزش‌وپرورش امروز معارفه می‌شود که مایه بسی خیر و برکت برای منطقه خواهد بود و امیدواریم با تلاش وی آموزش‌وپرورش لالجین گام‌های محکم‌تری در راستای سند تحول بنیادین بردارد.
 استفاده از تمام ظرفیت‌ها
معاون پرورشی و فرهنگي اداره کل آموزش‌وپرورش استان همدان نیز گفت: مسئولیت‌ها امانتی در دست مسئولان است و این تغییر و تحول در ادارات سبب تحرک اجتماعی می‌شود و فرصتی برای ایده‌های جدید و طبقات اجتماعی جدید برای پیشبرد اهداف است.
حسن آقا یوسفی ادامه داد: استفاده از ظرفیت‌های مختلف مجموعه تحت مدیریت باید مدنظر مسئولان مناطق باشد و نیروی انسانی بالاترین قدرت هر مجموعه اداری است که باید به نظرات آنان نیز اهمیت داده شود.
 پرچمدار پذیرش انتقادات خواهم بود
توران ظرافتی‌جمال، رئیس جدید آموزش‌وپرورش لالجين نیز گفت: با توجه به صحبت‌های روزهای اخیر رئیس‌جمهور تلاش خواهم کرد در مجموعه خود پرچمدار قبول انتقادات باشم و تلاش خواهم کرد از انتقادات به نحو احسن بهره‌برداری کنم.
وی که دارای مدرک کارشناسی‌ارشد تاریخ و فلسفه و 24 سال سابقه خدمت در آموزش‌و‌پرورش است، افزود: نهاد آموزش‌وپرورش امانت‌دار گرانمایه‌ترین سرمایه‌های یک کشور است و ارتقای استعدادهای دانش‌آموزان و ایجاد و توسعه فرصت‌های برابر برای فرهنگیان و دانش‌آموزان و استفاده از ظرفیت خانواده‌های دانش‌آموزان و اولیای آنان در مشارکت و هماهنگی و بهبود امور برنامه‌ریزی و عملکرد اداره از جمله اولویت‌های کاری من خواهد بود.
ظرافتی‌جمال همچنین گفت: از مسئولان بخش شهرستان و استان و همچنین نماینده مردم انتظار دارم تا زمینه‌های ایجاد و احداث هنرستان و رفع کمبود نیروهای متخصص در منطقه را ایجاد کند و بودجه لازم را با رایزنی در جهت تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در اختیار این اداره قرار دهد. /همدان پیام

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • aftab :
  در تاریخ ۳۰ امرداد ۹۳ ساعت ۰۸:۰۴
  احسن به این انتخاب،امیدوارم این نگاه نو به استفاده از توانمندی بانوان متخصص و باتجربه شهرستان در مناصب بالای مدیریتی که در این دولت رقم خورده ، در سایر دستگاهها و ارگانها هم انجام گیرد و با موفقیت ادامه یابد.
 • *** :
  در تاریخ ۳۰ امرداد ۹۳ ساعت ۲۱:۰۰
  جناب آقای پورمختار
  خیلی خوب و ماهرانه دارید مهره های خود را می چینید و به کسانی که در ستاد تبلیغاتی شما بودند ، پست می دهید و بدین شکل زمینه انتخابات بعدی را فراهم می کنید ، خانم ظرافتی اصلا این کاره نیستندو چون توانمند نبستند کاملا مشخص است که این انتصاب کاملا سیاسی است .
 • مهدي :
  در تاریخ ۳۱ امرداد ۹۳ ساعت ۱۶:۰۶
  اتفاقا من هم با نظر سه ستاره موافقم جناب پورمختار مردم فهيم شهر بهار زيرك تر از ان هستند كه مفهوم عزل و نصبهاي پنهاني و انكارهاي اشكار شما را نفهمند از كساني كه در ستادهاي شما بودند سمت ميدهيد تا رقبايتان كه از صحنه حذف شوند چادر خانمها هم كه جاي سوالي عجيب داره بازديدهايتان هم كه اين روزها معركه شده فقط مانده بود سايت براي تبليغات كه انهم بدنبالش هستي اما بدان كه انكه تو را افريده از تو بيشتر ميداند سر خدا كلاه برنميدارد برادر من.....
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر