شهرستان بهار

امام جمعه بهار از پروژه مسکن مهر بازدید کرد

شناسه خبر: ۲۹۲۴
امام جمعه بهار از پروژه مسکن مهر بازدید کرد

اين پروژه بيش از 95 درصد پيشرفت دارد که پيمانکار و مسوولين وعده داده اند تا پايان مهر ماه به صورت صد درصدي پروژه به بهره برداري برسد.

مسکن مهر يکي از کارهاي ماندگار در کشور است . اين مطلب را امام جمعه بهاردر بازديد از پروژه 320 واحدي مسکن مهر شهر بهار عنوان کرد و افزود: پروژه مسکن مهريکي از اقدامات دولتهاي نهم و دهم بوده و دولت يازدهم نيز براي تکميل آن در تلاش است که عملکرد دولتمردان قابل تقدير است و پروژه مسکن مهر بهار داراي پيشرفت مطلوبي است و تسريع در باقي مانده کار امري ضروري است.

 حجت الاسلام حاتم نيا اضافه کرد: اين پروژه بيش از 95 درصد پيشرفت دارد که پيمانکار و مسوولين وعده داده اند تا پايان مهر ماه به صورت صد درصدي پروژه به بهره برداري برسد.

در ادامه رييس اداره راه و شهر سازي شهرستان بهار گفت : با رايزني هاي صورت گرفته در تلاش هستيم تا پروژه مسکن مهر بهار هر چه سريعتر به اتمام برسد و در 2 بلوک a,b که 160 واحد مي باشد کليه کارها به اتمام رسيده و در 2 بلوک باقي مانده نيز در برخي واحدها انشعاب گاز باقيمانده و لکه گيري واحدها نيز در حال انجام است و آسانسورهاي 4 بلوک نيز در حال اجرا است و محوطه سازي نيزتا رسيدن فصل سرما انجام خواهد شد. 

بيرنگ اضافه کرد: برخي از متقاضيان بابت اين پروژه بدهکار هستند که بايد مبالغ خود را واريز کنند تا پيمانکار بتواند الباقي کار را انجام دهد.

وي اضافه کرد: اين پروژه داراي مسجد نيز مي باشد که عمليات اجرايي آن با پيشرفت قابل ملاحظه اي در حال انجام است که زمين پروژه توسط خيران بهاري برادران کريمي اهداء شده است ./فرمانداری بهار

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر