شهرستان بهار

همایش بصیرتی باموضوع انتخابات در کانون میعاد بهار برگزار شد.

شناسه خبر: ۳۳۶
همایش بصیرتی باموضوع انتخابات در کانون میعاد بهار برگزار شد.

بهار – پایگاه خبری نشاط شهر: در این همایش ابتدا فرمانده بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه بهار گفت: حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های اخذ رای باعث بیمه کردن نظام، پشتیبانی قوی مردم برای حفظ حق

images

در این همایش ابتدا فرمانده بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه بهار گفت: حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های اخذ رای باعث بیمه کردن نظام، پشتیبانی قوی مردم برای حفظ حقوق هسته‌ای و عزت طلبی نظام در عرصه سیاست خارجی خواهد شد. رمضان رازداریانی اضافه کرد: انتخابات پیش رو فرصتی برای قدرت نمایی ملت ایران اسلامی در دنیا و گامی موثر در خنثی‌کردن توطئه‌های دشمنان ایران اسلامی است.

وی افزود: بی‌شک هماهنگی و تعامل اثربخش اعضای شورا و استفاده از ظرفیت‌های موجود ، نقشی بسیار مهم و قابل توجه در گسترش فرهنگ بسیجی و اهداف و برنامه‌های بسیج در جامعه دارد.در ادامه مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار گفت: حماسه عظیم سیاسی نیاز به ساز و کار خود دارد و ساز و کار آن تقویت بصیرت و اعتقادات مذهبی و دینی است، چرا که اگر ملتی بی‌بصیرت شود عبور از آن سخت نخواهد بود، دشمن تمام تلاش خود را به کار بسته تا بصیرت این مردم را کم‌رنگ کرده و از ارادت آنها به ولی فقیه بکاهد.

علی زارعی اضافه کرد: در چنین شرایطی که تمام اهداف دشمنان بر ترویج اختلاف و ایجاد یأس و ناامیدی میان مردم برای عدم حضور در انتخابات است، بصیرت افزایی ضروری تر به نظر می رسد. وی تصریح کرد: عرصه انتخابات در نظام جمهوری اسلامی به علت رسالتی که این نظام دارد همواره مورد طمع دشمنان بوده و در انتخابات پیش رو هم شاهد پیوند همه مخالفان نظام در فضای مجازی و عمدتا با هدف ناامید کردن مردم از شرایط کشور هستیم و این در حالی است که جمهوری اسلامی ایران به عنوان مرکز جهان اسلام مطرح است و این یک واقعیت می‌باشد.

وی با بیان اینکه پیروزی در انتخابات، اشتیاق افکار عمومی، مسلمانان و به ویژه قشر جوان را در پی دارد، خاطرنشان کرد: احیای مجدد عظمت اسلام و آشکار شدن چهره وقیح، ستمگر و مستکبر دولت‌های سلطه‌گر از دیگر ثمرات این پیروزی است.سپس مدیر حوزه علمیه آیت ا… بهاری شهرستان بهار انتخابات را نماد سلامت و پویایی جامعه و حمایت از دستاوردهای انقلاب دانست و یادآور شد: انتخابات تبلور اداره و خواست مردم است که با حضور در پای صندوق‌های رای انتخاب اصلح را انجام می‌دهند. حجت الاسلام علی اصغر زارعی تلاش برای بالا بردن میزان مشارکت مردم در انتخابات و برگزاری با شکوه آن را خواستار شد و ادامه داد: مسئولان باید بکوشند امکانات کامل را برای برگزاری انتخابات سالم فراهم کنند و زمینه را برای حضور هر چه بیشتر مردم در انتخابات فراهم سازند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر