شهرستان بهار

نماز جمعه اين هفته شهر بهار به امامت حجت الاسلام حاتم نيا امام جمعه اين شهر در مصلي امام خميني (ره) برگزار شد

شناسه خبر: ۳۶۸۹
 نماز جمعه اين هفته شهر بهار به امامت حجت الاسلام حاتم نيا امام جمعه اين شهر در مصلي امام خميني (ره) برگزار شد

امام جمعه بهار در خطبه هاي نماز با تبريک فرا رسيدن ماه رمضان خطاب به تيم مذاکره‌کننده ايراني خاطرنشان کرد: عزيزان بايد به طرف مقابل به ويژه آمريکا بفهمانند که مردم ايران بر رفع تحريم ظالمانه پافشاري دارند.

 امام جمعه بهار در خطبه هاي نماز با تبريک فرا رسيدن ماه رمضان و با تأکيد بر بهره‌گيري از لحظات اين ماه اظهار داشت: بسيار مغتنم است که از سحرهاي اين ماه استفاده کنيم و دعاهاي وارده را با توجه به معاني بلند آنها بخوانيم.حجت الاسلام حاتم نيا با بيان اينکه در اين ماه بايد همت کنيم که تمام آلودگي ها را از خود دور کنيم، تأکيد کرد: اين ماه، ماه توبه و بازگشت به خداست. اگر راه غلطي رفته‌ايم، راه را اصلاح کنيم. اين ماه، ماه رجوع به فطرتي است که خداوند انسان‌ها را بر آن فطرت آفريده است.

خطيب جمعه بهار تأکيد کرد: آنچه از ما خواسته‌اند، «اخلاص» است؛ يعني عمل خير فقط براي خدا. مبادا مهر منافق بر پيشاني ما بخورد و از قبر با حالت نفاق برخيزيم. دقت کنيم که مبادا در زندگي ما اذيت کردن انساني باشد.وي با خطاب قرار دادن مسئولان کشور اظهار داشت: رهبر انقلاب در حرم امام (ره) به اصول مهمي در انديشه امام اشاره کردند؛ به اين اصول توجه کنيد و درگير فروع نشويد.

وي با تأکيد بر اينکه در مقابل دشمن بايد قدرت نشان داد، گفت: شکي نيست که آمريکا به توافق با ايران بيشتر نياز دارد بنابراين وقتي مقاومت ملت ايران را درک کرد و فهميد مردم در امر اقتصاد روي پاي خود ايستاده‌اند به فرض که اين تحريم‌ها هم بماند مردم باز با اقتصاد مقاومتي کارها را اداره مي‌کنند.

 بنابراين در صورت فهم اين مقوله‌ها توسط آمريکا آنها به توافق با ايران تن در مي‌دهند. حجت الاسلام حاتم نياتأکيد کرد: اين يک تصور اشتباه است که بگويند ايران با تحريم‌ها فلج شده و براي تسليم کردن اين کشور بايد تحريم‌ها را بيشتر کرد.

اين مردم با تمام قدرت ايستاده‌اندو اين اقدامات آمريکايي‌ها نيز اثري نخواهد داشت .وي خطاب به تيم مذاکره‌کننده ايراني خاطرنشان کرد: عزيزان بايد به طرف مقابل به ويژه آمريکا بفهمانند که مردم ايران بر رفع تحريم ظالمانه پافشاري دارند.

وي اضافه کرد: مسئله تحريم و اصرار بر تحريم براي اين است که ما اين تحريم‌ها را ظالمانه مي‌دانيم اما دشمن بداند ايران با اقتصاد مقاومتي و بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي داخلي روي پاي خود ايستاده و تحريم‌ها گرچه مشکل ايجاد کرده اما ما را فلج نکرده است .

وي در مورد حمله بي‌رحمانه آل سعود به مردم يمن نيز خاطرنشان کرد: مردم يمن مظهر دو حرکت هستند، نخست مقاومت که با حال روزه زير بمباران و موشک عربستان مقاومت مي‌کنند و دوم شرارت سعودي‌هاست .خطيب جمعه بهاردر بخش ديگري از سخنان خود از مصوبه مجلس شوراي اسلامي در الزام دولت به مسائل هسته‌اي قدرداني کرد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر