شهرستان بهار

باکس های زباله سرگردان در شهرک فرهنگیان

شناسه خبر: ۳۸۷۹
باکس های زباله سرگردان در شهرک فرهنگیان

با آغاز فصل گرما برخی شهروندان بهاری از بوي بد باكس هاي زباله و يا نبود آن در جايگاه گلايه مند هستند مشکلی که پس از پايان فصل گرما تا حد زيادي اين نارضايتي فرو مي نشيند.

گاهی اوقات وقتی صحبت از مشکلات میشود بی معطلی به سراغ مشکلات بزرگی همچون اشتغال و اعتیاد و بالارفتن سن ازدواج و ... می رویم. اما گاهی اوقات مشکلات کوچک شهری و معیشتی آنقدر برای همشهریان مشکل ساز می شود که خود باعث بالا رفتن اعتراضات مردمی می شود و حتی ممکن است دیگر خدمات یک ارگان را زیر سوال ببرد.

یکی از مشکلاتی که همشهریان ما در شهرک فرهنگیان با آن مواجهند مربوط به باکس های زباله تعبیه شده در این کوچه هاست، به گونه ای که این باکس ها در نزدیکی زمین های خالی و به دور از ساختمان های مسکونی قرار داده می شود اما با گذشت زمان که مالکین اقدام به ساخت منزل مسکونی در این زمین ها می کنند و ساکنین در این ساختمان ها ساکن می شوند به دلیل بو و فضای به وجود آمده از تجمع زباله در مقابل ساختمان خود اقدام به تغییر محل این باکس ها می کنند، به گونه ای که ممکن است ساکنین مسافت طولانی برای حمل زباله و قرار دادن زباله در این باکس طی کند.

یکی از اهالی این منطقه با گلایه از این مسئله گفت: مسئولین باید از پیش محلی را برای این باکس ها تعبیه کرده و فکری برای آن بکنند تا برای ساکنین مزاحمتی ایجاد نشده و دیگر اقدام به تغییر مکان این باکس ها نکنند. اگر قرار باشد همه این باکس هایی که کنار زمین های خالی تعبیه شده بعد از اینکه ساختمان جدیدی در محل ساخته شد به درخواست ساکنین جابجا شود ، بعد از مدتی دیگر هیچ باکس زباله ای در کوچه ها باقی نمی ماند.


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر