شهرستان بهار

نداشتن آسانسور مشکل مسکن مهر بهار

شناسه خبر: ۴۳۹۳
نداشتن آسانسور  مشکل مسکن مهر بهار

رئیس راه‌ و شهرسازی شهرستان بهار گفت: عملیات اجرایی پروژه مسکن مهر در این شهرستان 98 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و همه ساکنان آن مستقر شده‌اند و تنها مشکل آن در حال حاضر برقرار نبودن آسانسور است.

رئیس راه وشهرسازی شهرستان بهار گفت: عملیات اجرایی پروژه مسکن مهر در این شهرستان 98 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و همه ساکنان آن مستقر شده اند و تنها مشکل آن در حال حاضر برقرار نبودن آسانسور است.

"مسعود رستمی" افزود: شهرستان بهار در مجموع دارای 320 واحد مسکن مهر در قالب چهار بلوک است که همه این واحدها به بهره برداری رسیده اند و ساکنان در آن مستقر هستند.

وی ادامه داد: انشعابات و آسفالت محوطه همه این واحدها به اتمام رسیده و تنها مشکل مربوط به آسانسور است که هنوز در سه بلوک این مجتمع ها به بهره برداری نرسیده است.

رئیس راه وشهرسازی شهرستان بهار به پروژه های عمرانی این شهرستان اشاره کرد و گفت: پروژه روکش آسفالت محور غار علیصدر که سال 94 آغاز شده بود، به طول پنج کیلومتر به انجام رسیده و راه سازی و اصلاح مسیر محور مهاجران به طول 800 متر و روکش کامل این محور به طول 6.5 کیلومتر امسال به اتمام رسیده است.

وی از اصلاح راههای روستایی این شهرستان خبر داد و عنوان کرد: روکش آسفالت محورهای روستایی دستجرد، لتگاه، آقبلاق، ورودی لالجین و مسیر کارخانه قند به پلیس راه در مجموع به طول 8.5 کیلومتر که امسال آغاز شده بود، به بهره برداری رسیده است.

رستمی افزود: روکش و آسفالت محور سنندج- کرمانشاه به طول 8.5 کیلومتر در حال انجام بوده که عملیات اجرایی آن 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی از احداث راه جدید روستای بهادربیگ خبر داد و افزود: عملیات اجرایی این طرح 70 درصد پیشرفت را نشان میدهد، به طوریکه این پروژه در حال حاضر به مرحله بیس و آسفالت رسیده، اما به علت شرایط جوی فعلا قادر به آسفالت آن نیستیم.

رستمی به اصلاح 6 نقطه حادثه خیز در این شهرستان اشاره کرد و گفت: پل لتگاه، تقاطع هارون آباد در محور غار علیصدر و پیچ دهنجرد از جمله نقاط حادثه خیز استان بوده که با ایمن سازی جاده ها، نصب گاردریل، نصب تابلو و تعریض راه به اصلاح آنها همت گماشته شده است.

وی بافت فرسوده شهرستان را در حدود 45 هزار مترمربع تخمین زد و افزود: مرحله اول مطالعات و شناسایی این بافت با همکاری شهرداری صورت گرفته که برای بهسازی آن نیازمند تخصیص اعتبار به این بخش هستیم.

وی در پایان از حضور اکیپ های زمستانی در جاده های این شهرستان خبر داد و عنوان کرد: از نیمه دیماه طرح زمستانی را آغاز میکنیم که در این طرح سه محل را برای استقرار اکیپ ها درنظر گرفته ایم، مرکز اداره بهار، گردنه همه کسی در محور سنندج، راهدارخانه رسول آباد در محور کرمانشاه و صالح آباد از جمله این نقاط هستند که در مجموع شامل 40 دستگاه ماشین آلات برف روب و 56 پرسنل نیروی انسانی هستند./ایسنا

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر