شهرستان بهار

در نشست مشورتي دهياران بخش مرکزي شهرستان بهار مطرح شد :

دهیاران نباید وارد کارهای سیاسی و جناحی انتخابات شوند

شناسه خبر: ۴۴۰۷
 دهیاران نباید وارد کارهای سیاسی و جناحی انتخابات شوند

نشست مشورتي دهياران بخش مرکزي شهرستان بهار در محل فرمانداري برگزار شد.| بخشدار مرکزي بهار توصيه کرد: دهياران نماينده دولت در روستاها هستند که بايد در کمال بي‌طرفي وظايف خود را انجام داده و وارد کارهاي سياسي و جناحي انتخابات نشوند.

در اين نشست بخشدار مرکزي بهار گفت: دولت تدبير و اميد براي کاستن از بيکاري تاکيد و برنامه ويژه اي دارد و بر همين اساس مردم مي توانند با تشکيل تعاوني هاي اشتغالزا با توجه به پتانسيل روستاها در زمينه هاي گوناگون فعاليت کنند که در اين زمينه اطلاع رساني از سوي دهياران امري ضروري است.

محمد رضا شفيعي عملکرد دهياريهاي بخش مرکزي را خوب ارزيابي کرد اما ناکافي دانست و گفت:يکي از اولويتهاي مهم دهياران مديريت و الگوي مصرف آب شرب در روستاهاست و در اين زمينه دهياران بايد با برگزاري جلسات متعدد با مردم الگوي مصرف بهينه آب شرب را به آنها بازگو کنند.

وي با بيان اينکه اهداف دولت تدبير و اميد بايد از سوي دهياران در نظرگرفته شود خاطر نشان کرد:پروژه ها و کارهاي عمراني مختلفي آغاز شده و در آينده نيز شروع خواهد شد که پروژه هاي پيش بيني شده بايد عام المنفعه باشد.

بخشدار مرکزي بهار توصيه کرد: دهياران نماينده دولت در روستاها هستند که بايد در کمال بيطرفي وظايف خود را انجام داده و وارد کارهاي سياسي و جناحي انتخابات نشوند.

وي تصريح کرد: رسيدگي به مسائل بهداشتي- فرهنگي- امنيت و تسريع در روند اجراي پروژه هاي عمراني از اولويتها ي مهم دهياران بخش مرکزي است.

شفيعي ادامه داد: شناسايي مشکلات و ارائه راهکار براي رفع آنها نيز موضوع ديگري است که بايد مورد توجه دهياران قرار گيردواقداماتي که توسط دهياران انجام ميگيرد در راستاي توسعه روستاها باشد عنوان کرد: دهياران ميتوانند در زمينه هاي فرهنگي نيز تاثيرگذار باشند.

وي درادامه با اشاره به مباحث مديريتي در زمان وقوع بحران تصريح کرد: مديريت بحران نيز بايد توسط دهياران مورد توجه قرار گيرد که در اين راستا نيز دوره هاي آموزشي و توجيهي براي دهياران برگزار شده و لازم است دهياران در اين راستا روستاييان را توجيه کنند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر