شهرستان بهار

​مدیری که حاضر است از سمتش عزل شود اما از تبلیغ کاندید مورد نظرش کوتاه نیاید

شناسه خبر: ۴۷۷۵
​مدیری که حاضر است از سمتش عزل شود اما از تبلیغ کاندید مورد نظرش کوتاه نیاید

گویا این روزها وعده های انتخاباتی نیز چربتر شده که مدیری با این میزان سرسپردگی در تلاش برای کاندید مورد نظر خود است. اما واقعا میزان نفوذ یک نماینده مجلس به چه میزان است؟ یک نماینده مجلس چه میزان برش می تواند داشته باشد؟

طبق تقویم انتخاباتی اعلام شده زمان آغاز تبلیغات انتخابات امسال از تاریخ ۲۹ بهمن تا ۵ اسفند ماه به مدت ۶ روز اعلام شده است؛ اما شاهد آن هستیم که برخی از کاندیداها چند هفته زودتر کار تبلیغات خود را در محافل ، مساجد و تحت عنوان نشست های خانگی آغاز کرده اند.

این روزها بازار تجلیل ها و بزرگداشت ها و انواع برنامه های فرهنگی و مسابقه ها و مراسم های این چنینی و کلا برنامه هایی که محل تجمع شهروندان است نیز داغتر شده است و افرادی با نفوذ خود که مجوز حضور در این مراسم را دارند از آن به خوبی بهره برداری می کنند.در این بین مدیرانی با استفاده از این موقعیت به گسترش فعالیت های خود می پردازند تا به نوعی یک تیر و دو نشان کنند؛ از طرفی برنامه های خود را با استفاده از کمک های کاندیداها گسترش می دهند و کارنامه فعالیت های خود را درخشانتر کنند و از طرفی سرسپردگی خود را به برخی از این کاندیداها نشان می دهند.

به گونه ای این موضوع شدت یافته که بارها فرماندار بهار در جلسات متعدد مجبور به تذکر شده و از این مدیران درخواست داشته که مراقب فعالیت های انتخاباتی خود باشند؛ اما میزان سرسپردگی برخی از این مدیران در حدی است که پیه عزل را نیز به تن خود زده اند و به هر قیمتی در پی ادای دین به کاندید مورد نظر خود هستند.

گویا این روزها وعده های انتخاباتی نیز چربتر شده که مدیری با این میزان سرسپردگی در تلاش برای کاندید مورد نظر خود است. اما واقعا میزان نفوذ یک نماینده مجلس به چه میزان است؟ یک نماینده مجلس چه میزان برش می تواند داشته باشد؟ البته این نفوذ به نوع فعالیت نماینده در مجلس نیز بستگی دارد و این خطه از ایران نشان داده که افرادی با نقش کلیدی به جامعه و مجلس تحویل داده است. پس کاندیداها باید هم امیدوار به چنین سمت هایی در مجلس باشند و باید هم وعده های بزرگ به طرفدارانشان بدهند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر