شهرستان بهار

مردم بهار به چه کسی رای خواهند داد؟

شناسه خبر: ۴۸۸۸
مردم بهار به چه کسی رای خواهند داد؟

همه به دنبال تحلیل شرایط شهر و منطقه هستند و شهر به شهر به دنبال حدس رای اکثریت مردم بوده و هر یک تحلیلی از جو حاکم دارند و آنطور که به نظر می آید شهر بهار در این دوره حساسیت بیشتری پیدا کرده است.

با نزدیک شدن به روز جمعه 7 اسفند التهاب در شهر بالا میگیرد. سمینارها و نشست های انتخاباتی بیشترشده و مساجد و حسینیه ها محلی برای اجتماع مردم و طرفداران شده است.

در روزهای اخیر نیز شاهد چنین تجمعاتی بودیم و مساجد ابوالفضل، امام خمینی شهرک فرهنگیان،علی ابن ابیطالب، باب الحوائج، حسینیه حضرت ابوالفضل و دیگر مصلاها و حسینیه ها در شهرهای لالجین و صالح آباد محلی برای تجمع مردم و سخنرانی کاندیداها بود.

البته این سخنرانی ها خالی از حاشیه نبوده و شاهد درگیری و اغتشاش در برخی از این مکان های مقدس بودیم. در مسجد امام خمینی شهرک فرهنگیان و مسجد علی ابن ابیطالب درگیری لفظی بین هواداران به وجود آمده و حتی به درگیری کشیده شده و به دخالت نیروی انتظامی منجر شده است.

این روزها شبکه های مجازی و تلگرام نیز خود به عنوان رسانه ای قدرتمند در دست مردم عمل می کند و کوچکترین حرکت و صحبتی به طور گسترده در این شبکه ها منتشر می شود و تمامی نشست ها و گردهمایی ها به طور گسترده از این طریق اطلاع رسانی می شود.

حتی شاهد این هستیم که برخی کلیپ ها و سخنرانی های دوره های گذشته برخی از کاندیداها برخی با هدف اطلاع رسانی و برخی با هدف تخریب برخی کاندیداها با نام افشاگری عمومی در شبکه ها دست به دست می شود.

حمایت گروه های مختلف از یک کاندید و بیانیه و جوابیه هایی از سوی برخی کاندیداها در این شبکه ها منتشر شده و نامه هایی در پاسخ به سوالات مردم با امضای کاندید مورد نظر در این فضاها به طور گسترده منتشر می شود.

همه به دنبال تحلیل شرایط شهر و منطقه هستند و شهر به شهر به دنبال حدس رای اکثریت مردم بوده و هر یک تحلیلی از جو حاکم دارند.
بر اساس تحلیل گران سیاسی، رای مردم شهر بهار در این دوره از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. کاندیدهای مطرح انرژی خود را صرف جلب نظر مردم شهر بهار نموده اند؛ چرا که اطمینان دارند، انتخاب مردم شهر بهار تعیین کننده نتیجه انتخابات است. بنابراین؛ در این آخرین فرصت های باقی مانده کاندیدهای نمایندگی تمام تلاش خود را می کنند تا نظر شهروندان بهاری را جلب کنند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر