شهرستان بهار

توقیف یک دستگاه خودرو با 239 هزار نخ سیگار قاچاق در همدان

شناسه خبر: ۵۸۳۴
توقیف یک دستگاه خودرو با 239 هزار نخ سیگار قاچاق در همدان

رئیس پلیس آگاهی استان همدان از توقیف یک دستگاه خودرو و کشف تعداد 239 هزار و 600 نخ سیگارت خارجی قاچاق به ارزش 150 میلیون ریال در همدان خبر داد.

به گزارش نشاط شهر به نقل از خبرگزاری فارس، رضا زارعی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان همدان در راستای مبارزه بی امان با قاچاقچیان و مخلان اقتصادی، در پی خبری در جریان حمل یک محموله قاچاق از استانهای غربی به سمت استان همدان قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه با استفاده از منابع اطلاعاتی مسیر تردد خودروها شناسایی شد، گفت: در این راستا با تشدید اقدامات کنترلی در ایستگاه بازرسی شهید زارعی و اعزام اکیپ گشت‎های اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز و یگان امداد شهرستان بهار به صورت مشترک به محورهای فرعی، مسیر مذکور تحت کنترل قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان اظهار داشت: ماموران مستقر در مسیر به یک دستگاه خودرو سواری سمند که قصد عبور از محور ذکر شده را داشت مشکوک شدند و اقدام به توقف آن کردند اما راننده خودرو به ایست ماموران توجهی نکرد و از محل متواری شد.

وی ادامه داد: ماموران با استفاده از شگردهای خاص پلیسی در ادامه یک عملیات تعقیب و گریز خودرو را متوقف کرده و راننده آن را نیز دستگیر کردند.

زارعی بیان داشت: در بررسی اولیه معلوم شد خودرو حامل کالای قاچاق از نوع سیگار نیز هست بنابراین خودروی حامل کالای قاچاق و متهم به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز منتقل شدند.

وی اظهار کرد: پس از تخلیه و شمارش تعداد 239 هزار و 600 نخ سیگار خارجی به ارزش تقریبی 150 میلیون ریال کشف شد که در این خصوص پرونده تشکیل و در شعبه تعزیرات مستقر در گلوگاه شهید زارعی در حال رسیدگی است.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر