شهرستان بهار

​دروغ بزرگ / پرایدی که پوچ شد

شناسه خبر: ۶۲۲۴
​دروغ بزرگ / پرایدی که پوچ شد

صبح امروز با حضور گسترده مردم مراسم پیاده روی در شهرستان بهار برگزار شد. این مراسم از ساعت 8 تا 9:30 صبح در برنامه زنده صبح و نشاط از شبکه سه سیما پخش شد

از مدتها پیش تبلیغات گسترده ای برای حضور مردم شهرستان در این پیاده روی صورت گرفته بود و یک دستگاه پراید به عنوان جایزه اصلی این مراسم در نظر گرفته شده بود، اما در کمال ناباوری این پراید به 5 میلیون تومان کمک هزینه خرید لوازم ورزشی تقلیل پیدا کرد.

خلف وعده مسئولین در نوع جایزه باعث نارضایتی و دلخوری شدید شرکت کنندگان در مراسم شد.

البته شایان ذکر است که علاوه بر این 5 میلیون تومان، 15 جایزه یک میلیون تومانی و تعداد 10 عدد دوچرخه و جوایز دیگر نیز از دیگر جوایز مسابقه بود که به نظر می رسید کمک هزینه خرید خودروی سواری پراید به جوایز کوچکتر خرد شده تا افراد بیشتری جزء برندگان باشند.

حرفی بر درست یا غلط بودن این تصمیم وجود ندارد بلکه حرف بر سر ایجاد بدگمانی در بین مردم است. چیزی که مردم به آن دروغ بزرگ می گویند ، آن هم دروغی که سالها از ذهن مردم پاک نخواهد شد. آیا مسئولین این گونه صداقت خود را به مردم نشان می دهند؟

مردمی که همیشه در همه صحنه ها حضور داشته و در سالهای اخیر در مراسم گوناگون دعوت مسئولین را لبیک گفته اند مزدشان این دروغ بزرگ است؟ مردم شریف بهار بارها ثابت کرده اند که بسیار بی نیازتر از آنند که بخواهند با وعده پراید و دیگر وعده های رنگارنگ در این گونه مراسم شرکت کنند.

اما این حرکت ناشیانه موجب بدگمانی مردم بهار و سوء ظن به مسئولین شهرستانی شد و پیش بینی می شود که اگر باز هم مراسمی با این وعده ها بخواهد برگزار شود، قطعا مردم این مراسم را به عنوان شاخصه ای در ذهن خود ثبت کرده و آن را با مراسم پیاده روی 14 آبان بهار قیاس کرده و با جمله "گول این حرفها را نخورید" از شرکت در چنین مراسمی امتناع خواهند کرد.

البته مردم شریف بهار قطعا بزرگوارتر از این هستند که بخواهند در جهت تلافی برآیند و امیدواریم مسئولین پاسخ روشنی در مقابل این حرکت برای مردم فهیم شهرستان بهار داشته باشند.

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • حمید :
  در تاریخ ۱۴ آبان ۹۵ ساعت ۱۷:۴۶

  کاری ندارما ای کاش خود شما هم ب وعده های که داده بودید عمل می کردین

  برگزاری دوره عکاسی خبرنگاری و  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


  سلام
  تشکر از شما اما هر دوی این دوره ها هم خبرنگاری و هم عکاسی برگزار شد • حمید :
  در تاریخ ۱۵ آبان ۹۵ ساعت ۱۹:۲۴
  بازم گفتم کاش دغدغه شما شهرستان بود نه....

  پس چرا تماسی از طرف شما گرفته نشد
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر